3D Balık Yakala

Puan Ver:

3D Balık Yakala Oyunu Açıklaması

3d balık yakalama oyunu, gölün farklı bölgelerine tekneniz ile gidin ve oltanızı suya tüm gücünüz ile fırlatın. ekranda STRIKE yazınca yani oltaya balık geldiğinde SPACE (uzun tuş) basmalısınız daha sonra mouse ile clikleyerek dikkatli bir şekilde kırmızı noktaya gelip misinayı kopartmadan balığı çekin.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 08.07.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 66626

3D Balık Yakala Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
tekne hareketyukariolta

Bu Balık Tutma oyunu diğerlerine göre çok farklı bir şekilde dizayn edilmiştir. Daha önce balık tutmadıysanız ve balık tutmayı bilmiyorsanız bu oyunu oynamakta zorlanabilirsiniz.

Çünkü oyun gerçekte balık nasıl tutuluyorsa ona göre ayarlanmış Bu özellikleri göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

Avlanmak istediğiniz göleti seçin ve balık avını başlatın. Av başladıktan sonra “Yön Tuşları” yardımıyla avlanmak istediğiniz alana gidin ve “Fish” moduna geçin.

Bu moda geçtikten sonra Mouse ile oltayı istediğiniz bölgeye fırlatın. Olta suyun dibine girdikten sonra ekranda “Strike“ yazısı belirecektir.

Bu yazıyı gördüğünüzde Boşluk tuşuna basın ve Mouse ile clickleyerek balığı tekneye çekmeye çalışın.

Şayet oltayı attığınız yerde balık yoksa tekrar tekne moduna geçin ve teknenizi başka bir alana götürün. Bu sayede avlandığınız alan değişir.

Ekranda yapacağınız işlemler uyarı mahiyetinde sizlere gösterilmektedir. Sağ alt köşede ise oltanın ne kadar uzaklıkla olduğu gösterilir.

Balığı çekerken göstergenin kırmızıya yaklaşmamasını sağlayın. Çok fazla yaklaştığı takdirde misina kopar ve balık kaçar.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Balık Tutma Oyunları
- 3D Spor Oyunları
- Yetenek Oyunları
3D Balık Yakala
8.2 / 10 - 673 toplam oy.
3D Balık Yakala Oyunu Resimleri

3D Balık Yakala Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.