3D BMX Bisiklet

Puan Ver:

3D BMX Bisiklet Oyunu Açıklaması

Oyunun başında size hedef puan belirtiliyor ve bu puanları kazanmak için yarışa başlıyorsunuz. X tuşu ile havadayken hareketler yapabilir SPACE tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 88120

3D BMX Bisiklet Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Yaklaşık 5 dakika içerisinde BMX marka bisikletimizle değişik akrobatik hareketler yaparak puan toplayıp yarışı bitirmeye çalışıyoruz.  

Oyunumuz kısa bir süre içerisinde yüklendikten sonra “CONTINUAR JUEGO”  veya “NUEVO JUEGO”  butonlarından birini tıklıyoruz daha sonra karşımıza çıkan ekranda “JUGAR” butonuna basarak oyunumuzu başlatıyoruz.

Daha sonra oyun hakkında bilgi veren ekran karşımıza çıkmaktadır.  3D bmx bisiklet oyunumuzu klavyenin yön tuşlarıyla oynuyoruz.”SPACE” (boşluk) tuşu ile zıplayabiliyoruz. “X” tuşu ile de havadayken akrobatik hareketler yapabiliyoruz.

Yolda karşımıza çıkan (Colacao ürünleri) puanları toplamaya çalışın.Unutmayın 5 dakika içerisinde 3 tur atmamız gerekiyor. “P” tuşu ile oyunu durdurup tekrar kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.  

Bu arada  sizlere küçük bir de ipucu vereceğim ; dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yerden olabildiğince yukarıda olmaya özen gösterin.

Çünkü diğer türlü düşerek yuvarlanırsınız. 1 yazan yükseltiden geçerken sadece yön tuşlarından birine basıp X'e basıp çekin.

2 yazan yükseltiden atladığınızda herhangi bir yön tuşuna, X'e basılı tutup çekip bırakın.

Üstünde 3 yazan yükseltiden atlarken ise yön tuşu ve X'e basılı tutun.

Bu oyunu oynamak isteyenlerin akrobatik bisiklet hareketlerini seviyor olması gerekir.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
- 3D Motor Oyunları
3D BMX Bisiklet
8.6 / 10 - 351 toplam oy.
3D BMX Bisiklet Oyunu Resimleri

3D BMX Bisiklet Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.