3D Drift Canavarı

Puan Ver:

3D Drift Canavarı Oyunu Açıklaması

3d drift canavarı oyunu, arabanızı seçin ve boş otobanda hız ve drift keyfini müzik eşliğinde çıkarın.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 24.12.2012

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 205571

3D Drift Canavarı Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
nitrokamera

İsminizi yazın ve araba sürmenin heyecanını yaşayın. Grafik ve efekt olarak gayet başarılı hazırlanmış bu oyun oynanmasının kolay olması ile de gayet popülerdir. Unity grup tarafından yapılan iyi bir oyun çalışmasıdır.

İsmi yazdıktan sonra PLAY tuşu ile oyuna başlangıç yapabilirsiniz. Sol alt köşede OPTIONS butonundan ayarlarınız yapabilirsiniz. PLAY butonuna bastıktan sonra en basit hali ile size bir araç veriliyor. Bunun üzerinde renk değişimini her an değiştirebilirsiniz.

Araba üzerinde yapılacak hız, nitro ve güç; iyileştirmeleri için yarışta kazandığımız paraları kullanabiliriz. İlerleyen seviyelerde aracınızı değiştirebilirsiniz. Gene bu değişiklik içinde yarışmalardaki kazandığınız parayı kullanabilirsiniz.

20 ayrı bölüm ile her yarışta ayrı bir heyecan yaşayabilirsiniz. Yarış içerisinde nitro tüplerini toplayarak yarış içerisinde hızlı olabilirsiniz. Aynı zamanda yarışta farklı alanlardaki paraları toplayarakta ekstra para toplayabilirsiniz.

Sizde 3d dirft canavarı oyunu ile adrenalin, hız ve aksiyonu bir arada yaşayabilirsiniz. Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Yarış Oyunları
- 3D Araba Oyunları
- Drift Oyunları
3D Drift Canavarı
8.4 / 10 - 3276 toplam oy.
3D Drift Canavarı Oyunu Resimleri

3D Drift Canavarı Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.