3D Engelli At Koşusu

Puan Ver:

3D Engelli At Koşusu Oyunu Açıklaması

3D Engelli at koşusu, oyun üç farklı bölümden oluşuyor önce engelli atlama daha sonra senkronize hareketler ve parkur yarışı.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 10.11.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 60426

3D Engelli At Koşusu Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
zipla

Aylardır hazırlandığınız gösteriye artık başlayabilirsiniz. Tüm seyircilerin dikkati sizin üzerinizde ve yapacağınız gösteriyi bekliyor.

Oyunun başında jokeyinizi istediğiniz şekilde giydirebilirsiniz. Elbisesini, pantolonunu, şapkasını, saçlarının rengini hatta üzerindeki aksesuarları dahi size sunulanlar arasından seçebilirsiniz.

Daha sonra gösteri başlıyor. Engel atlama ile ilk gösteriyi sunuyorsunuz. Atınızı yön tuşları kullanarak jokey aracılığı ile kontrol ediyorsunuz. Engellere geldiğinizde ise 'X' tuşu ile zıplayıp engelleri aşıyorsunuz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir husus süreniz. Size verilen süre içerisinde engellerle dolu bu etap bitirmeniz gerekiyor.

Engellerden atlarken zamanlamayı iyi ayarlamanız gerekiyor. Eğer kötü bir atlayış yaparsanız zamanınız azalıyor.

İyi atlayışlar yaparsanız da ek süre kazanıyorsunuz. Etaplar arasında atınız ile gösteri yapıyorsunuz. Gösteride şerit halinde yön işaretleri geçiyor ve işaretler parantez içerisine geldiğinde o tuşa basıyorsunuz.

Tuşlara eksiksiz basarsanız atınız küçük gösteri sunuyor. Size sunulan zaman içinde yeterli gösteri yaparsanız diğer tura geçiyorsunuz.

 

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
- 3D Yarış Oyunları
- Yetenek Oyunları
- At Yarışı Oyunları
- 3D Kız Oyunları
3D Engelli At Koşusu
8.2 / 10 - 479 toplam oy.
3D Engelli At Koşusu Oyunu Resimleri

3D Engelli At Koşusu Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.