3D Extreme Yarış

Puan Ver:

3D Extreme Yarış Oyunu Açıklaması

3D Extreme yarış oyunu gerçek adı "Extreme Triathlon" bir çok yüzme, koşu, bisiklet gibi bir çok sporu sıralı olarak yaparak birinci olmanız gerekiyor.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 09.08.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 94796

3D Extreme Yarış Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

3D Extreme Yarış belki daha önce bu tür bir yarışın ne anlama geldiğini duymamış olabilirsiniz. Bunun nedeni ise ülkemizde hiç yaygın olmayan farklı yarış türlerinin bir araya gelmesiyle oluşmasından kaynaklanmaktadır.

3D Extreme Yarış için ülkemizdeki bu türde parkurların olmaması dolayısıyla ender olarak duyduğumuz yarış türlerinden biridir.

En çok sevdiğimiz sporlar arasında genellikle bisiklete binmek, koşmak ve yüzmek gelmektedir.

3D Extreme Yarış oyunumuz içerisinde bu üç sporu hiç ara vermeden her yarışın bitmesinin ardından bir sonraki yarışa geçerek oyunu tamamlamaya çalışıyoruz.

Her yarışta farklı bir zorluk ve farklı engeller mevcut.Oyunun kontrolü tamamen bize ait ve örneğin ilk yarış olan yüzme yarışında kulaç atmamızı ileri yön tuşu değil, sürekli X tuşuna basarak sağlıyoruz.

Önümüze çıkan engellerden ise Z tuşunu kullanarak kurtulabiliyoruz.

Oyunda Z tuşunun da yarayacağı yer olan bisiklet yarışında arkamızda kalan rakiplerle ne kadar uzakta kaldığımızı görebilmemizi sağlayan bir kameraya sahip.Üç oyunu da aynı anda oynamak isteyen ve becerilerine güvenen herkes oyunumuza davetlidir.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
- Macera Oyunları
- 3D Yarış Oyunları
3D Extreme Yarış
9 / 10 - 88 toplam oy.
3D Extreme Yarış Oyunu Resimleri

3D Extreme Yarış Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.