Minecraft Blok Hikayesi

Puan Ver:

Minecraft Blok Hikayesi Oyunu Açıklaması

Son zamanlarda dünyayı sarmış olan Minecraft oyunu hayal gücünü sınırlarına kadar zorlayan bir oyundur.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 07.02.2014

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 4829

Minecraft Blok Hikayesi Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Oyunun Amacı

  Minecraft oyunları çok meşur ve dünyayı sarmış durumda. Minecraft oyun sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz veya size başka sitelerden minecraft oyunları bulup getireceğiz.Minecraft grafiği kötü olmasına rağmen harika bir oyundur.Hayal gücü geliştirmek için muhteşem bir oyundur. Çünkü : Hayal gücü sınırlarınızı zorluyarak hayal gücünüzde ki hayal ettiklerinizi oyunda ortaya koyun.
  Güneş battığında akşam oluyor ve siz uykuya dalıyorsunuz bu yüzden ilk önce kendinize bir ev inşa etmeniz gerekmektedir.Oyunda ki dünya nın sonu olmadığı için istediğiniz kadar gidebilirsiniz .Sizin için tasarlanan bu oyun sizin dünyanız içerisinde geçiyor.Grafik görüntüsü kötü olmasına rağmen oyunda ki gök yüzü bir harika geliyor insana. Ağaçları keserek  ve  blokları kırıp yanınızda saklıyarak yeni inşaatlar yaparken kullanabilirsiniz.Oyunda herşey elinizin altında olucaktır.
  Maynkraft uçma hilesi yapmanıza gerek olmuyacak çünkü oyunda zaten uçma modu var. Ama mp limitiniz var iş yaparken limitiniz düşebiliyor yani  karakter yoruluyor. Bu yüzden uçmak için tepeye çıktığınızda mp limitinin dolmasını beklemelisiniz.Aksi halde tepeden aşağı atladığınızda yere çakılır ve ölürsünüz.
 Oyun Kaydetmeli bir oyun olduğu için öldüğünüz zaman en son seviyeden ve kaydettiğiniz yerden başlayacaktır.Oyunda bulunan bloklar sizler için tasarlanmış bir dünyadır.Baktığınızda dünya gibi gözükmüyorlar ama sizin tasarlıyacağınız bir dünya olduğu için böyle gözüküyorlar.Oyunda hayvanları öldürerek etlerinden faydalanabilirsiniz.

Minecraft Blok Hikayesi Oyunu Nasıl Oynanır?

Yön tuşları ile karakteri yönlendirin.

Q tuşu ile eşya dükkanını açın.

Boşluk tuşu ile zıplayın.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Macera Oyunları
- 3D Beceri Oyunları
- Yetenek Oyunları
Minecraft Blok Hikayesi
8.8 / 10 - 90 toplam oy.
Minecraft Blok Hikayesi Oyunu Resimleri

Minecraft Blok Hikayesi Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.