3D Ninja

Puan Ver:

3D Ninja Oyunu Açıklaması

3d ninja oyunu, ninjanın hareketleri çok gerçekci, kötü adamların hepsini doğduklarına pişman edin. Oyunda tam ekran seçeneği de bulunmaktadır.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 13.07.2012

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 59062

3D Ninja Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
ziplaatakdefanssilah

Oyun gittikçe zorlaşan birçok etaptan oluşuyor. Her etap ayrı bir görev ve bu görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Sizin için mücadele edecek ninjanızı oyunun başında 3 farklı ninja arasından seçebilirsiniz. Sonra maceraya atılıp marifetlerinizi gösterin.

Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Ninjanızın eğilmesini sağa sola yürümesini ve yukarı bakmasını bu tuşlar ile sağlıyorsunuz. Space tuşu ile ninja zıplıyor.

Etap başladıktan sonra görevi tamamlayana kadar birçok engelle karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi çeteler. Görev boyunca yolunuza çıkıp size saldırıyorlar.

‘‘Z’’ tuşu ile size saldıran düşmanlara siz de saldırabilirsiniz. Yolda aldığınız silahları kullanmak için ‘‘C’’ tuşuna basıp elinizdeki silahı değiştirebilirsiniz.

Düşman sizden önce saldırırsa ‘‘X’’ tuşu ile savunma yapabilirsiniz. Başlangıçta 5 canınız var ve her can için belirli enerjiniz mevcut.

Ekranın sol üst köşesinden bu canları ve enerjinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sağ alt köşede saldırı anında düşmanlara karşı kullanacağınız silah gösterilmektedir.

Oyunda dikkat etmeniz bir husus ise iki bina arasında tırmanmak. Z şeklinde çapraz ve yukarı doğru tırmanmanız gerekiyor ve düşerseniz bir canınız gidiyor. 

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Macera Oyunları
- 3D Dövüş Oyunları
- 3D Aksiyon Oyunları
3D Ninja
8.8 / 10 - 490 toplam oy.
3D Ninja Oyunu Resimleri

3D Ninja Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.