3D Nitro Motor Yarışı

Puan Ver:

3D Nitro Motor Yarışı Oyunu Açıklaması

3D Motor yarışları arasında en çok oynananlar listesine hızlı bir giriş yaptı.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 12.07.2013

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 20748

3D Nitro Motor Yarışı Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
r

Oyunun Amacı
Parkurlarda motor üzerinde artistik hareketler yaparak para kazanmak kazandığımız paralar ile motor , sürücü, veya ekipmak alarak oyunda daha avantajlı hale gelmek.

Oyun Nasıl Oynanır
3D Nitro Motor Yarışı oynuna başlamak için ihtiyacımız olan facebook üyeliği , facebook kullanıcı adı ve şifresi giriş yaptıktan sonra ilk parkurda oyunun düğmelerini öğrenmek için test parkuru var düğmelere alışıyoruz bu parkurda. Grafik ve seslendirme olarak gayet başarılı olan bu oyunda yokuşlardan uçarken artistik hareketleri yaptıkça nitro ve para kazanıyoruz yerinde hareket yaptığımız sürece 3d motor yarışında daima avantaj bizde oluyor. 
3D Motor yarışları arasında oldukça iyi bir sıralaması oyunda müziklerin yerinde kullanılması oyuna sizi daha çok çekiyor.

Oyun İpuçları
Tümseklerden uçarken yüksekliğe göre bir veya iki defa artistik hareket yapıp nitro almaya dikkat edin, 3d motor yarışında nitro önemli olup kazanmanın tek yolu artistik hareketler yapmak.

3D Motor Yarışı Oyunu Değerlendirmesi
Oyunu grafik olarak değerlendirdiğimizde ayar ikonuna tıkladığımızda 3 farklı düzeyde grafik performası seçeneği olduğunu görüyoruz buda oyunu daha fazla kitlelere ulaşma imkanı sağlıyor, oyun da seslendirmenin oldukça başarılı olduğunu görüyoruz, ilk başlarda artistik hareketler zorlansakta zamanla alışıyorsunuz ve oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. İyi eğlenceler Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Motor Oyunları
3D Nitro Motor Yarışı
8.8 / 10 - 352 toplam oy.
3D Nitro Motor Yarışı Oyunu Resimleri

3D Nitro Motor Yarışı Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.