3D Online Basketbol

Puan Ver:

3D Online Basketbol Oyunu Açıklaması

3D online basketbol oyunu ile sevdiğin Nba takımını seç ve arkadaşınla ya da bilgisayarla eğlenceli nba maçına başla.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 11.01.2013

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 17094

3D Online Basketbol Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Dünyanın en sevilen ve izlenen basket maçı hiç şüphesiz ki NBA maçlarıdır. Bu oyunda NBA maçlarını çok seven ve iyi bir NBA takımı taraftarı olanlar için tasarlanmış 3D online basketbol oyunudur.

NBA maçlarının gösterişli smaçları ve hareketlerinin hepsi bu oyunda yer alıyor. Aynı zamanda bizim için görsel bir şölen olan blokları da oyunda yapabilirsiniz.

NBA basketbolunda yer alan bütün basket takımları da seçenekleriniz arasına eklenmiştir. Tuttuğunuz takımı seçerek yenilmezliğinizi ilan edebilirsiniz.

Oyuna başladığınız da karşınıza 2 farklı seçenek sunulacak VS. Computer seçeneği ile bilgisayara karşı mücade edeceksiniz.

VS. PLAYER seçeneği ile bir arkadaşınızla birlikte ya da sizin gibi başka bir basket oyunu seven ile mücadele edebilirsin.

ONLİNE oynamak için VS. PLAYERi seçtikten sonra takım seçme menüsü önünüze gelecek. Fakat eğer ki sizin gibi bir kişi daha karşınıza geldiyse oyuna başlayabilirsiniz.

Fakat oyun oldukça popüler olduğu için bir kaç denemeye basketbol oyunu arkadaşınızı bulabilirsiniz. Karşınıza da bir oyuncu geldiği zaman oyunda takımınızı seçin ve  READY butonunu onaylayın ve keyif dolu maça başlayın.

Oyunda 3 farklı basket salonu bulunuyor. Gerçek bir NBA salonu, sokak basketi için hazırlanmış bir saha ya da sahilde bir saha da maçınızı yapabilirsiniz.

Atak yaparken BOŞLUK tuşu basket atmak için, savunmada ise blok yapmak için kullanabilirsiniz. X tuşu ise savunma esnasında oyuncu değiştirmek içinken, atak yaparken de spin atarak oyuncuyu şaşırtmak için kullanabilirsiniz.

Z tuşu savunma yapmak en çok kullanacağınız butondur. Çünkü oyunda top çalmak için kullanırsınız ve NBA maçı için top çalmak önemli bir istatistikdir. Z tuşunu atak yaparken de pas için kullanabilirsiniz. Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
3D Online Basketbol
9 / 10 - 310 toplam oy.
3D Online Basketbol Oyunu Resimleri

3D Online Basketbol Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.