3D Örümcek Adam

Puan Ver:

3D Örümcek Adam Oyunu Açıklaması

3D Örümcek adam oyunu, milyonların kahramanı örümcek adam üstün özelliklerini keşfederken onun yanında olmalısınız. Facebook ile giriş yapabilir yada PLAY AS GUEST butonuna basarak ziyaretçi olarak oynayabilirsiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 12.11.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 243076

3D Örümcek Adam Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
hareketharekethareket

Örümcek Adam çizgi film kahramanları arasında en çok sevilenlerden bir tanesidir. Çünkü o insanlara yardım eden kötülerle mücadele eden korkusuz bir kahramandır.

Bu yüzden tüm seyirciler örümcek adamı sevmektedir. En büyük özelliği ağ atarak her tarafa tutunabilmesi ve ilerleyebilmesidir.

Oyunumuzda ise birçok kötü karakterli insan Örümcek Adam tarafından yakalanıyor. Ancak bu adamların yakalanması için Örümcek Adam”a yardım etmelisiniz.

“Yön Tuşları” nı kullanarak ilerleyebilir, Boşluk tuşunu kullanarak karşınıza çıkan kötü insanları etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyunun başlangıcında size Facebook hesabınıza bağlanmak isteyip istemediğiniz sorulur.

Şayet misafir olarak oynamak istiyorsanız “Play As Guest” seçeneğine tıklayın. Oyunda birçok aşama bulunuyor.

Bunlardan ilki çalınan bir çanta, ikincisi ise çalınan bir fotoğraf makinesidir. Bu eşyaları çalanları yakalayıp, eşyaları kurtarmalısınız.

Aldığınız bu eşyaları sahiplerine götürerek onları sevindirin. Tüm bölüm tamamlandığında kilitli olan bir sonraki bölümü seçerek oyuna devam edebilirsiniz.

Örümcek adam duvarların arasından aşağıya düştüğünde bir şekilde ağ atar ve tutunur. Bu yüzden aşağı düşmekten korkmayın.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Macera Oyunları
- 3D Dövüş Oyunları
- 3D Aksiyon Oyunları
3D Örümcek Adam
8.8 / 10 - 2894 toplam oy.
3D Örümcek Adam Oyunu Resimleri

3D Örümcek Adam Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.