3D Süper Kavga

Puan Ver:

3D Süper Kavga Oyunu Açıklaması

3d süper bir dövüş oyunu, 3 boyutlu dövüş oyunlarından en güzellerinden bir tanesi. Z X ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 26144

3D Süper Kavga Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

3D Süper Kavga, dövüş oyunlarımızın arasında bulunan bazı oyunlarımızla aynı özellikleri taşısa da diğerleri kadar kolay olmayan, sizleri zorlayabilecek nitelikte bir oyun.

3D Süper Kavga oyununu oynarken özellikle medium seviyesindeki rakibimiz oldukça sizleri zorlayacağından emin olabilirsiniz.Oyunumuz 3d oyunlar grafiklerine sahip bir oyun.

Kavga ettiğimiz esnada karşımızdaki rakibe yaptığımız darbeye göre rakibimiz sağa veya sola doğru hareket etmesiyle birlikte 3 boyutlu bir oyun olmasından dolayı kamera açımızda hemen yer değiştiriyor ve görüş açımız normale dönüyor.

Bir başka güzel özelliği ise yön tuşları ve vuruş tuşlarını kullanırken kendiliğinden Combo vuruşları yapabilme özelliğine sahip.

3D Süper Kavga oyununda öncelikle Easy modunu yani kolay modu geçmemizin ardından yeniden oyuna başlayarak medium modu açılıyor.

Medium rakibimiz bir bayan ama bizden daha iyi dövüştüğüne emin olabilirsiniz.

Medium seviyesini geçmekte biraz zorlanabilirsiniz. Daha sonradan açılacak hard modunda ise şişman bir rakip bizleri bekliyor.

Bu rakibimiz ise önce size avans verecek sonra tek bir darbe bile kendisine vurmayabilirsiniz. Çok dikkatli olmalısınız.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Dövüş Oyunları
- 3D Aksiyon Oyunları
3D Süper Kavga
8.8 / 10 - 89 toplam oy.
3D Süper Kavga Oyunu Resimleri

3D Süper Kavga Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.