3D Süper Ralli

Puan Ver:

3D Süper Ralli Oyunu Açıklaması

3d süper ralli oyunu, beş farklı araçtan birini seçin virajı ve toprak yollarda ralli yapmanın zevkine varın.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 25.11.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player

Oynanma Sayısı : 49541

3D Süper Ralli Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
driftturbo

Bu oyun diğer rallilerden farklı olarak karlı dağların zirvesinde gerçekleşiyor. Yollar karlı olduğu için araba da haliyle çok kayıyor.

Bu yüzden arcı yolda tutmak için fazla çaba harcamalısınız. Yarış başlamadan önce beğendiğiniz arabayı ve yarışmak istediğiniz pisti seçin.

Bu araçla yarışarak en düşük süreyi yapmalısınız. Artı ile gösterilen rakam sizin rakiplerinizden geride olduğunuzu işaret eder.

Ancak eksi ile gösterilen rakam sizin rakiplerinizden ileride olduğunuzu belirtmektedir. Rakiplerinizi geride bırakmak için “Z” tuşuna basıp nitroyu devreye sokabilirsiniz.

Bu tuşa sol altta yer alan sarı gösterge dolana kadar basabilirsiniz. Daha fazla basarsanız aracın motoru patlar ve diskalifiye olursunuz.

Yarışları birinci olarak tamamladığınızda bir sonraki yarışın kilidi açılır ve orada yarışmaya hak kazanırsınız. Yarıştığınız belli bir araba yoktur.

Sadece size verilen rekorları kırarak egale etmelisiniz. Yarış bittiğinde “Contunie” diyerek yeni bir bölüme geçebilir, ya da yeni bir araba seçerek yeni arabayla yarışabilirsiniz.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Yarış Oyunları
- 3D Araba Oyunları
- Drift Oyunları
3D Süper Ralli
8.8 / 10 - 140 toplam oy.
3D Süper Ralli Oyunu Resimleri

3D Süper Ralli Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.