3D Tren Oyunu

Puan Ver:

3D Tren Oyunu Oyunu Açıklaması

Görsel ve oyun oynama şekli açısından 3D Tren oyunu kategorinin en iyilerinden biri olan oyunu keyifli bir şekilde oynayacaksınız.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 15.07.2013

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 16922

3D Tren Oyunu Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Oyunun Amacı:
Oyunda bol bol atın toplamalısınız , süpriz yumurtalar , mücevherler ve yakutları da almayı ihmal etmeyin, kazanılan altınlar ile yeni şoför ve yeni ekipmanlar alarak oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.

Oyunu Nasıl Oynarım:
Oyunu oynamak için facebook veya başka bir site kullanıcısı ile giriş yapmanıza gerek yok. Play butonuna basıp direkt oyna başlayabilirsiniz.

Oyunu hangi düğmeler ile oynarım:
Yön tuşlarını şu şekilde kullanıyoruz sağ sol ile raylar arasında sağlı sollu geçiş yapmak için , ileri düğmesiyle engellerden zıplıyoruz geri düğmesi ile eğiliyoruz.
A düğmesi ile soldaki altınları alıyoruz , D düğmesi ile sağdaki altınları alıyoruz, SPACE ile ödüllerimizi aktif edebiliriz.

Oyun ipuçları:
Oyunda dikkat  edilmesi gereken noktalarıdan biride A ile soldaki altınları alıyoruz yön tuşlarından sol düğme ile de sol daki raya geçiyoruz bu kavramlar oyun hızlandığında karışabiliyor alışmak lazım zamanla. Aynı şey sağ düğmesi ve D düğmesi için geçerlidir. 

3D Tren Oyunun Değerlendirilmesi:
Oyunu grafik ve seslendirme açısından değelerdirdiğimizde 10 üzerinden 7.5 puanı hakettiğini düşünüyoruz, Oynanma şekli açısından bazı düğmeleri oyun başında karıştırabiliyorsunuz ama zamanla alışınca oyun daha zevkli bir hale geliyor.
 

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Aksiyon Oyunları
3D Tren Oyunu
9 / 10 - 405 toplam oy.
3D Tren Oyunu Oyunu Resimleri

3D Tren Oyunu Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.