3D Verdun

Puan Ver:

3D Verdun Oyunu Açıklaması

3D verdun oyunu ile 1. Dünya savaşının en serti olan Fransa – Almanya savaşını canlandıran oyun verdun muharebesini anlatıyor. Sende tarafını seç ve online olarak binlerce kişi ile oynama fırsatı bul.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 30.05.2013

Gerekli Eklentiler : Unity3d Player

Oynanma Sayısı : 60926

3D Verdun Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Dünyanın görmüş olduğu en büyük muharebelerden birisi olan Verdun şimdi oyun olarak yüksek görüntü kalitesinde 3doyunlar.com adresinde.

Almanya ile Fransa arasındaki bu savaşta tarafınızı belirleyip savaşa başlamalısınız.

Oyuna HEMEN OYNA butonu ile başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan seçenekten ilk olarak kırmızı ile yazılmış PLAY ONLİNE VİA THE WEBPLAYER butonuna basın.

Seçiminizi yaptıktan sonra oyunun yüklenmesi için biraz beklemelisiniz. Bu sırada oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Oyun açıldığında oyunu OPTIONS seçeneğinden tam ekran yapabilirsiniz. Bunun yolu Options menüsünden graphics bölümünden WİNDOW seçeneği ile tam ekran yapabilirsiniz.

Oyunun ana menüsüne tekrar döndüğünüzde Find Match seçimini yaptıktan sonra MAIN GAME MODES ya da OTHER GAME MODES seçeneklerinden birisini seçmelisiniz.

Oyunda kademenize göre yeni yeni oyun bölümleri açılacaktır. İlk açtığınızda 2 seçenek yer alıyor sadece. Bir tanesini seçin ve seçtikten sonra PLAY butonuna basın.

Oyun başladığında oyunu yön tuşları ve Mouse ile yönetebilirsiniz. G tuşu ile bomba atabilirsiniz.

1, 2 tuşları ile de silahınızı değiştirebilirsiniz. Sizde arkadaşlarınız ile heyecan dolu bir savaşa hazır olun. Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Aksiyon Oyunları
- 3D Savaş Oyunları
- Silah Oyunları
3D Verdun
9 / 10 - 649 toplam oy.
3D Verdun Oyunu Resimleri

3D Verdun Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.