Angry Birds

Puan Ver:

Angry Birds Oyunu Açıklaması

Angry birds oyunu ile kuşlara yardım etmeye hazır olun. Kafes içerisindeki kuşları en az kuş kullanarak kurtarın.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 25.12.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 591593

Angry Birds Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Büyük bir yükseliş yakalayan angry birds oyununun yeni bir versiyonu daha çıkmıştır. Kafes içerisindeki kuşları kurtararak özgürlüğüne kavuşturmayı bekleyen kızgın kuşların gideceği yönü siz belirleyin.

PLAY tuşu olarak belirlenen ortadaki butona basarak oyuna başayabilirsiniz. Ana menü üzerinde bulunan sağ taraftaki ayarlar butonundan da ses ayarınızı keyfinize göre ayarlayın.

6 farklı bölüm ve her bölüm içerisinde farklı 60 oyun türü bulunan sürükleyici bir oyundur. Sizde giriş yaptıktan sonra 1. Levelden itibaren zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Oyunda ne kadar az kuş kullanırsanız o kadar fazla puan ve yıldız kazanarak bölümü tamamlamış olursunuz.

Hedefinizi en iyi şekilde belirleyerek en fazla kuşu kurtarmaya çalışmalısınız. 6 farklı bölüm olduğu için bölümlerin geçtiği mekanda farklılık göstermektedir. İlerleyen bölümlerde elinizde farklı özelliklerde kuşlarda yer alacaktır. Kuşların gideceği yönü belirlemek için mouse kullanabilirsiniz.

Kırmızı Renkli Kuşlar: Daha çok darbe özelliği yüksek olduğu için yüksek yerleri yıkmak için en uygun kuştur.

Mavi Renkli Kuşlar: Fırlatıldıktan sonra 3 ayrı kuşa ayrıldığı için hem farklı yere hasar vermesi hemde iyi şekilde cam parçaları yok etmesi özelliğini kullanabilirsiniz.

Sarı Renkli Kuşlar: Tahta parçalarını parçalama özelliği üst düzeydir. Fırtattıktan sonra mousenin sol tuşunu kullanarak ekstra hız kazandırabilirsiniz.


Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Beceri Oyunları
- Yetenek Oyunları
- 3D Kız Oyunları
Angry Birds
8.8 / 10 - 4641 toplam oy.
Angry Birds Oyunu Resimleri

Angry Birds Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.