Counter Uzay

Puan Ver:

Counter Uzay Oyunu Açıklaması

Counter uzay oyunu ile savaş kıyafet ve silahlarını kuşan takımını kur ve karşı takıma karşı saldır. Yapılan savaşta galip gelmek için hızlı olmalısın.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.03.2013

Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player

Oynanma Sayısı : 42869

Counter Uzay Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
ziplama

Birbirinden çılgın 5 farklı asker ile savaşa katıl. Karşındaki ekibi doğru adamları seçerek yen.
 
The Engineer, The Mercenary, The General, The Juggernaut ve The Sniper isimli askerler, farklı özelliklerdedir. Hepsini farklı özellikler için kullanmalısınız.
 
Kendilerine özel silahlar ile savaşan bu askerlerin yönlendirmesine siz karar vermeseniz de doğru askerleri seçmelisiniz.
 
Oyuna başlarken 3 oyuncu alanı bulunuyor. Sizden başkası da yeniden başlayarak sizin başladığınız yeri silmeden oynayabilir.
 
Oyuna başlamak için CAMPAING seçeneğini seçerek hızlıca oyuna başlayabilirsiniz. SOLDIERS bölümünden askerlerinizin özelliklerini belirleyebilirsiniz.
 
OPTIONS alanından oyun için ayarlarınızı yapabilirsiniz. Askerlerin silahlarını ilerleyen bölümlerde geliştirebilirsiniz.
 
Leveliniz arttıkça daha da iyi silahlar ile daha güçlü rakiplere karşı savaşabilirsiniz. Oyunda askerinizi W, A, S, D tuşları ile yönlendirip, BOŞLUK tuşu ile de zıplayabilirsiniz.
Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Aksiyon Oyunları
- 3D Savaş Oyunları
- Silah Oyunları
- 2D
Counter Uzay
9.4 / 10 - 1045 toplam oy.
Counter Uzay Oyunu Resimleri

Counter Uzay Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.