Hayvanat Bahçesi Bakıcısı

Puan Ver:

Hayvanat Bahçesi Bakıcısı Oyunu Açıklaması

Hayvanat bahçesi bakıcısı oyunu ile bahçe içerisindeki hayvanların isteklerini yerine getirerek izleyicileri mutlu etmelisiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 06.01.2013

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 8706

Hayvanat Bahçesi Bakıcısı Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Küçük yaştaki çocukların birçoğunun ilgi duyduğu hayvanlara bakmak en büyük hayalleridir. Her hayvan evde beslenemeyeceği için bu bazen imkansız olur. Bu sebepten onları görmek için hayvanat bahçelerini ziyaret ederler.

Sizde hayvanat bahçesinde gördüğünüz hayvanlar ile ilgilenmek istiyorsanız doğru oyunu seçtiniz. Hayvanat bahçesi bakıcısı oyunu ilen bahçenin en gözde ve şirin hayvanlarını besleyecek, suyunu içirecek ve temizleyebileceksiniz.

Oyun oldukça kolay anlaşılır ve oynanır bir yapıdadır. Zürefa ve maymunla başladığınız bakıcılık oyununda bölümü başarıyla tamamlarsanız fil ve benzeri yeni hayvanlar gelecektir.

Oyunun amacı hayvanat bahçesine gelen misafirler hayvanları izlerken onları yıkamak ve beslemektir. Misafirler mutlu oldukça üstlerinde bulunan yıldız artıyor ve onların bahçe çıkışı yıldızları size puan kazandırıyor. Bütün hayvanların yiyecekleri ayrı olduğu için buna dikkat etmelisiniz. 

Misafirlerin bekleme süreleri için de eğer ki istediklerini yapmazsanız o kadar da mutlu olmayacaklar ve bu sizin bölümü geçmenizi engelleyecektir. Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Beceri Oyunları
Hayvanat Bahçesi Bakıcısı
7.8 / 10 - 127 toplam oy.
Hayvanat Bahçesi Bakıcısı Oyunu Resimleri

Hayvanat Bahçesi Bakıcısı Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.