3D Avatar

Puan Ver:

3D Avatar Oyunu Açıklaması

oyunda düşmanlara karşı teksiniz ve önünüze çıkan düşmanları yok etmeniz gerekiyor. A tuşu ile Hava , S tuşu süper hava gücü, D tuşu ise Koruma

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 202063

3D Avatar Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

İzlenme ve gişe rekorları kıran Avatar filminin çizgi kahramanından oluşan yepyeni bir aksiyon dövüş oyunuyla karşınızdayız.

Emin olunki bu oyunda tıpkı filmi kadar ilginizi çekip sizleri sıkmayacaktır.  

3D Avatar oyunu tam bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda düşmanlara karşı tekbaşınasınız ve önünüze çıkan düşmanlarınızı etkisiz hale getirmeniz gerekmektedir.  

Oyunumuz yüklendikten sonra karşınıza kendi maceranızı seçebileceğiniz “ Baby Bottle Pop “, “ Juicy Drop Pop “ , “ Push Pop “ olmak üzere 3 ayrı seçenek çıkmaktadır.

İstediğiniz macera oyununu seçtikten sonra oyunun nasıl oynanacağı hakkında ingilizce bilgi veren  ekran gelmektedir.Oyunu oynamak için şu tuşları kullanabilirsiniz.      

Klavyemizin yön tuşları ile koşup, A tuşu ile saldırı,S tuşu ile saldırı için güç oluşturup, D tuşu ile blok, SPACE ( boşluk ) tuşu ile de atlama / kayma yapabilirsiniz.

Oyunda herhangi bir süre sözkonusu değildir. Oyunun bize avantajı ise ekranın sol alt köşesinde gösterilen 5 kez şansımızın olmasıdır.

Ekranın sağ yanında oyundaki bonusları toplayarak kazandığımız puanlar ve tekrar oyundaki yardım çantalarını alarak da oyunun ortasında beliren kırmızı renkteki güç göstergemizi artırabiliyoruz.
     
Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Macera Oyunları
- 3D Dövüş Oyunları
- 3D Aksiyon Oyunları
- 3D Savaş Oyunları
3D Avatar
8.4 / 10 - 1015 toplam oy.
3D Avatar Oyunu Resimleri

3D Avatar Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.