şuan: Gonderijem dedi...

Subway Surfers

Subway Surfers
Subway Surfers

Bekçinin sizi yakalamaması için engelleri aşarak kaçmaya çalışın.

87 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 78 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Mart 30, 2024

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşu

Subway Surfers Hakkında

Subway Surfers oyunu oyna, kilidini açabileceğiniz ve farklı karakterlere sahip olabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur. Oyun, ana karakter Jake’in metrosu kaçmaya çalışırken yanından geçtiği trenlerin üzerinde koşmasını konu alır. Grafikleri renkli ve çarpıcı olan bu oyun, oyunculara hızlı refleksler ve dikkat gerektiren bir deneyim sunar.

Subway Surfers, dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip popüler bir mobil oyun olmakla birlikte sürekli güncellenen ve yenilikler eklenen bir oyun. Her ay farklı bir şehir temasıyla gelen güncellemeler, oyuncuların oyunu sürekli olarak zevkli ve heyecanlı bulmalarını sağlar.

Oyunun en eğlenceli yanlarından biri de farklı karakterlerin özelliklerini ve güçlerini deneyerek en iyi skoru elde etme mücadelesidir. Ayrıca, oyunda topladığınız jetonlarla farklı ekipmanlar ve güçlendirmeler satın alabilir ve oyundaki ilerlemenizi hızlandırabilirsiniz.

Genel olarak Subway Surfers, basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen bağımlılık yaratan ve keyifli bir oyun deneyimi sunan bir mobil oyun. Eğer hızlı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Subway Surfers tam da size göre olabilir.

Subway Surfers Nasıl Oynanır ?

Jake koşarken hareket ettirmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanın. kaykay çıkartmak için ise boşluk tuşunu kullanarak Subway Surfers oyununu oynayabilirsiniz.

Subway Surfers Değerlendirme

Ses 88   / 100 Puan
Grafik 86   / 100 Puan
Oynanış 86   / 100 Puan

Subway Surfers Facebook ile yorum yap

Subway Surfers 3doyunlar.com ile yorum yap