3D Balık Avı 2

Puan Ver:

3D Balık Avı 2 Oyunu Açıklaması

Oyunda ister turnuvaya katılın isterseniz serbest olarak balık avlayın. sadece mouse ile oynanan oyunda oltanızı fırlattıktan sonra balıkğın oltaya gelmesi için yavaş yavaş olatınızı moseu ile sarmaya başlayın balık hareketleri gördükçe yeme daha çok yaklaşıcaktır ve sonunda yemi yutacaktır. daha sonra misinayı kopartmadan oltayı sarmalısınız bazı balıklar çok büyük oluyor onları dikkatli bir şekilde bota çekmelisiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 86034

3D Balık Avı 2 Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

3D Balık Avı 2 oyunumuz ile artık deniz kenarına giderek balık tutmanıza gerek kalmıyor.

Deniz kenarında tuttuğunuz balıklar yerine evinizde bilgisayarınızın başında da istediğiniz büyüklükteki balıkları tutmak tamamen sizlere düşüyor. 

Deniz kenarında balık tutmayı sevip de avlanma sezonunun yasaklandığı dönemler bu karara saygı duyan herkes için Balık tutma oyunu gerçekten ideal bir oyun.

Balık tutma oyununu ilk açtığınızda ne yapmanız gerektiğini anlıyorsunuz fakat oyunun ilk bakışta pek bir anlam ifade etmediğini düşünebilirsiniz.

Oyunu daha sonra incelediğinizde ise aslında yapılacak birçok taktik olduğunu ve nehirde bulunan 72 balığı yakalamaya çalışıyorsunuz. 

Daha sonra ise diğer haritaları açıyoruz ve oyunumuza devam edebiliyoruz. 

Her şey bu kadar basit. Denizde balık tutarken 72 çeşit balık olması nedeniyle oltamızın ucundaki yemleri sürekli değiştirmemiz gerekiyor ve oltamızı denize fırlatmamız gerekiyor. 

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise balıklar oltamıza takıldığında karşımıza çıkan durum çubuğunu Mouse ile orta hizalarda tutmak. Aksi takdirde balığımızı yakalayamadan kaçırmış oluyoruz. Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- Balık Tutma Oyunları
- 3D Spor Oyunları
- 3D Beceri Oyunları
- Yetenek Oyunları
3D Balık Avı 2
8.4 / 10 - 706 toplam oy.
3D Balık Avı 2 Oyunu Resimleri

3D Balık Avı 2 Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.