3D Güvercin

Puan Ver:

3D Güvercin Oyunu Açıklaması

ister tek kişi ister multiplayer olarak oynayabileceğiniz güzel bir oyun. CTRL tuşu ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 911075

3D Güvercin Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

3D Güvercin oyunu küçükten büyüğe herkesin oynayabileceği bir oyun.

Aslında 3d güvercin oyunumuzda diğer oyunlarımızdaki gibi çok fazla görsellik olmasa da uçmanın verdiği özgürlüğü sizlere verdiğine emin olabilirsiniz. Yani gerçekten huzur verici bir oyun.

Aynı zamanda 3d güvercin oyunumuz çocuklarının oynaması için zararsız bir oyun arıyorlarsa kesinlike bu oyunu çocuklarına gönül rahatlığıyla oynatabileceklerini söyleyebiliriz.

3D güvercin oyunumuzda da diğer oyunlarda olduğu gibi bir görevimiz var. Yani sadece uçmakla yetinmeyip oyundan daha da zevk alabileceğimiz bir hale getirilmiş.

İsterseniz yönlendirdiğimiz güvercini gökyüzünde bulutların üzerine taşıyabilir, isterseniz altta gezen insanların üzerine kakanızı yaparak eğlenebilir, isterseniz doyasıya uçabilirsiniz.

3d güvercin oyunumuzda yere veya apartmana çarptığınızda canınız azalıyor ve oyunun sonu gelebiliyor bu nedenle güvercinimizi incitmemek için dikkatli olmak gerekiyor.

Güvercini yönlendirmek de sanki bir uçağı yönlendiriyormuş gibi geri yön tuşuna ve ileri yön tuşuna basarak güvercinimizi havalandırabiliyoruz.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Beceri Oyunları
- Yetenek Oyunları
- 3D Online Oyunlar
3D Güvercin
8.8 / 10 - 6774 toplam oy.
3D Güvercin Oyunu Resimleri

3D Güvercin Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.