3D Kick Boks

Puan Ver:

3D Kick Boks Oyunu Açıklaması

Süper bir 3d oyun olan kick boks oyununu X ile tekme Z ile yumruk ve Space ile süper hareketi yaparak oynayabilirsiniz.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 22.07.2011

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 307399

3D Kick Boks Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması
zyumruk

Özellikle Kick Boks tutkunlarına gayet uygun çok güzel ve bir o kadarda kaliteli bir  oyun. Oyuna başlarken dövüşçümücü belirliyoruz ve rakiplerimizle tek tek mücadele etmeye başlıyoruz.Tek  amacımız  tüm raiplerimizi yenmek ve en iyi Kick Boksçu olduğumuzu gösterebilmek.

Oyun yüklendikten ve ilk sayfa karşımıza geldikten sonra  'PLAY'  tuşuna basıyoruz. Karşımıza gelen ekranda 4 adet kick boksçu bulunmaktadır.Bunlar: PATROIT, WARRIOR, DRAGON, GIPSY. Herhangi bir tanesini seçerek rakibimizi n kim olduğunu görüyoruz ve tekrar 'PLAY' yazısına tıklayarak dövüşümüze başlıyoruz.

Oyunumuz yön tuşları kullanarak oynanıyor. Yukarı tuşu dövüşçümüzü zıplatmaya yarıyor. 'X' tuşu yumruk atmaya , 'C' tuşu ise tekme atmaya yarıyor.

 

Yön tuşları ve 'X', 'Z' tuşlarını birlikte kullandığımızda çeşitli hareketler yapabiliyoruz. Combo'muz dolduğunda oyuncumuzun üstünde ışık belirdiği zaman özel hareket yapmak için 'Space' (boşluk) tuşunu kullanabiliriz.

 Oldukça heyecanlı ve zorlayıcı bir oyun olduğunu düşünüyorum.En iyi dövüşçü olabilmek için hırs yapmak oyuna ayrı bir keyif katıyor bence.Ben en iyi olamadım henüz ama defalarca oynayarak bunu başaracağım.Sizede şiddetle tavsiye ediyor ve şimdiden iyi eğlenceler diyorum.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
- 3D Dövüş Oyunları
- 3D Aksiyon Oyunları
3D Kick Boks
8.8 / 10 - 2293 toplam oy.
3D Kick Boks Oyunu Resimleri

3D Kick Boks Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.