3D Online Bilardo

Puan Ver:

3D Online Bilardo Oyunu Açıklaması

3D online bilardo oyunu, tüm dünyadan binlerce rakibe karşı online olarak 8 top bilardo oynamaya hazır mısınız? "Play A Guest" butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan rakibinize karşı oynayın.

Grafik : 

Ses : 

Oynanış : 

Eklenme Tarihi : 08.11.2012

Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player

Oynanma Sayısı : 101325

3D Online Bilardo Oyunu Videosu ve Detaylı Açıklaması

Amerikan Bilardo topların deliklere sokulması ile oynanan bilardo türüdür. İlk atışta hangi tür topu deliğe sokarsanız o toplar sizin olur ve onlarla devam ederiniz.

Vuruş yapmak için ilk önce “Yön Tuşları” ile topa istekayı hizalayın. Ardından “Boşluk Tuşu” ile topa vuracağınız sertliği belirleyin. Topların hepsini bu yöntemle deliğe sokmalısınız.

Ancak Siyah top bütün toplardan sonra deliğe girmelidir. Beyaz top ise kesinlikle deliğe girmemelidir. Bunlar Amerikan Bilardo”nun temel iki kuralıdır.

İlk bölümde yer alan topların hepsini deliklere soktuğunuzda ikinci bölüme geçmeye hak kazanırsınız. İkinci bölüm ilk bölüme göre biraz daha zordur.

Çünkü ikinci bölümde topun nereye gideceğini gösteren izler yok olur. Topa vurduğunuzda nereye gideceğini kafanızda hesaplayıp ona göre vuruş yapmanız gerekir.

İlk bölümde topun gideceği yer belli olduğu için oyunu rahatlıkla bitirirsiniz. Ancak ikinci bölümde topun gideceği yer belli değildir ve süre kısıtı vardır.

Belli bir sürede tüm topların deliklere girmiş olması gerekir.

Oyunu bulabileceğiniz kategoriler:
- 3D Spor Oyunları
- Yetenek Oyunları
- 3D Online Oyunlar
3D Online Bilardo
8.8 / 10 - 1140 toplam oy.
3D Online Bilardo Oyunu Resimleri

3D Online Bilardo Oyunu Yorumları
Twitter Facebook
3D Oyun Eklentileri
Copyright 2012 3D Oyunlar .com Tüm Hakları Saklıdır. 3D Oyun siteniz.