şuan: Gonderijem dedi...

3D Atv Simülasyonu

Quradbike Trail King
3D Atv Simülasyonu

3D Atv Simülasyonu oyunu ile yeni bir dönemden başlamaya karar vererek yeni atv lerin simülasyonunu yapın yani atv lerle tanışın.

78 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2899 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuawsd tuşu

3D Atv Simülasyonu Hakkında

Oyunun Amacı

Oyunda ki  Atv motorlarımız hakkında kısa bilgi:

ATV motorlar, tüm arazilerde çalışmak üzere tasarlanmış, 3 ve 6 tekerlekli modelleri de olmasına rağmen daha çok 4 tekerlekli olarak üretilen, tek ya da çift kişilik kapasitelere sahip, benzinli içten yanmalı motorlar ile çalışan araçlardır.

Ülkemizde hem bireysel hem de ticari amaçlı ATV kullanımı yaygındır. Bireysel kullanıcılar genellikle eğlence ya da açık alan faaliyetlerinde yardımcı olması için ATV’leri kullanırken; ticari kullanıcılar daha çok ATV araçlarının arazideki güçlü hareket kabiliyetinden faydalanarak personel ve yük taşımacılığında verim almaya çalışmaktadır.

Oyunu açın ve başlatın. Oyunda bulunan atv motorlarımız en iyi ve en kötü koşullara dayanabilen atv lerdir.oyunda ki amaç atv ile çamurlu yollarda zorlu parkurlarda ilerleyip en hızlı ve rakipleri geride bırakarak bitiş çizgisine birinci olarak varmak ve en yüksek puanı alarak seviye atlamaktır.

Oyunu açmak için yukarıdaki hemen oyna butonuna basın. Gelen pencerede 3D Oyunlar yükleme logosu çıkacaktır. 3D Oyunlar yükleme logosunun oyunu yüklemesini bekleyin ve oyun açıldıktan sonra Start butonuna basın.

3D Atv Simülasyonu Nasıl Oynanır ?

W A S D tuşları ve yön tuşları ile yönlendirin.

R tuşu ile araç yenileyin.

3D Atv Simülasyonu Değerlendirme

Ses 78   / 100 Puan
Grafik 80   / 100 Puan
Oynanış 75   / 100 Puan

3D Atv Simülasyonu Facebook ile yorum yap

3D Atv Simülasyonu 3doyunlar.com ile yorum yap