salih şuan: çok süper dedi...

3D Balık Avı 2

Big Catch
Video Yükleniyor

Oyunda ister turnuvaya katılın isterseniz serbest olarak balık avlayın. sadece mouse ile oynanan oyunda oltanızı fırlattıktan sonra balıkğın oltaya gelmesi için yavaş yavaş olatınızı moseu ile sarmaya başlayın balık hareketleri gördükçe yeme daha çok yaklaşıcaktır ve sonunda yemi yutacaktır. daha sonra misinayı kopartmadan oltayı sarmalısınız bazı balıklar çok büyük oluyor onları dikkatli bir şekilde bota çekmelisiniz.

88 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 6771 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşumouse tuşu

3D Balık Avı 2 Hakkında

3D Balık Avı 2 oyunumuz ile artık deniz kenarına giderek balık tutmanıza gerek kalmıyor.

Deniz kenarında tuttuğunuz balıklar yerine evinizde bilgisayarınızın başında da istediğiniz büyüklükteki balıkları tutmak tamamen sizlere düşüyor.

Deniz kenarında balık tutmayı sevip de avlanma sezonunun yasaklandığı dönemler bu karara saygı duyan herkes için Balık tutma oyunu gerçekten ideal bir oyun.

3D Balık Avı 2 Nasıl Oynanır ?

Balık tutma oyununu ilk açtığınızda ne yapmanız gerektiğini anlıyorsunuz fakat oyunun ilk bakışta pek bir anlam ifade etmediğini düşünebilirsiniz.

Oyunu daha sonra incelediğinizde ise aslında yapılacak birçok taktik olduğunu ve nehirde bulunan 72 balığı yakalamaya çalışıyorsunuz.

Daha sonra ise diğer haritaları açıyoruz ve oyunumuza devam edebiliyoruz.

Her şey bu kadar basit. Denizde balık tutarken 72 çeşit balık olması nedeniyle oltamızın ucundaki yemleri sürekli değiştirmemiz gerekiyor ve oltamızı denize fırlatmamız gerekiyor.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise balıklar oltamıza takıldığında karşımıza çıkan durum çubuğunu Mouse ile orta hizalarda tutmak. Aksi takdirde balığımızı yakalayamadan kaçırmış oluyoruz.

3D Balık Avı 2 Değerlendirme

Ses 88   / 100 Puan
Grafik 86   / 100 Puan
Oynanış 90   / 100 Puan

3D Balık Avı 2 Facebook ile yorum yap

3D Balık Avı 2 3doyunlar.com ile yorum yap