şuan: Gonderijem dedi...

3D Bio Araba

Bio Racer
Video Yükleniyor

Doğa dostu bir oyun, aracınız bile ağaçtan üretilmiş ve yine arabanız kadar güzel olan bir parkurda zamana karşı yarışıyorsunuz. yön tuşları yardımı ile dikkatli bir şekilde yoldan çıkmadan kızmızı işaretli yerlrin üstünden geçmelisiniz.

91 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1931 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşu

3D Bio Araba Hakkında

3D Bio Araba farklı türdeki araba yarışı oyunlarını tercih edenler için ideal bir oyun. Bazen gerçekçiliğin dışındaki oyunları oynamayı isteyebiliriz.

İşte tam böyle bir durumda aradığınız oyunun 3D Bio Araba yarışı olduğunu söyleyebiliriz. 3D Bio Araba aslına bakarsanız oyuna başladığınızda sizlerde göreceksiniz ki biyonik bir araba değil.

3D Bio Araba Nasıl Oynanır ?

3D Bio Araba denmesinin tek nedeni ise işe espri katmak.

Kalem şeklindeki tahtadan yapılmış aracımızı ilk gördüğümüzde bu araç hız yapamaz gibi düşünceler belirse de oyunu oynadığınızda tahtadan bir arabaya göre ne kadar hızlı gittiğinin farkına varacaksınız.

3D Bio Araba yarışı oyunumuz kontrolleri oldukça zor etaplar içeriyor. Bu etaplarda yolun dışına çıktığımızda yeniden başa dönüyoruz ve zaman sürekli aleyhimize işliyor.

3D Bio Araba yarışının kontrollerinin bu kadar zor olmasına karşılık birde zamanı bizler için geriye alan checkpoint noktalarından geçmemiz gerekiyor.

Aksi takdirde başarılı bir oyun çıkarmamız imkansızlaşıyor. 3D Bio Araba yarışı oyunumuz yalnızca yön tuşlarıyla oynanıyor ve birbirinden güzel etaplara sahip bir oyun

3D Bio Araba Değerlendirme

Ses 92   / 100 Puan
Grafik 89   / 100 Puan
Oynanış 90   / 100 Puan

3D Bio Araba Facebook ile yorum yap

3D Bio Araba 3doyunlar.com ile yorum yap