şuan: Gonderijem dedi...

3D Bubbles

Bubble O Mania
Video Yükleniyor

Oyun sadece mouse ile oynanıyor, elinizdeki top ile aynı renkteki topları patlatmaya çalışmalısınız. mosenin scroll barı ile iki topun önceliğini değiştirebilirsiniz.

81 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2977 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

3D Bubbles Hakkında

3D Bubbles hepimizin bildiği topları yok etme oyunu ile aynı düzeyde bir oyun.

Yalnız top yok etme türleri arasına girse de oyunun hem 3 boyutlu bir oyun olması, hem de topların hareket kabiliyetinin olması oyunu daha zor ve daha eğlenceli bir hale getirdiğiniz söyleyebiliriz.

3D Bubbles oyununda yapabileceğiniz şeyler kısıtlı ve bir sonraki gelecek topun hangi renkte olduğunu görebiliyorsunuz. Oyun zor olduğu için bu özellik zaman zaman oldukça faydasını görebileceğiniz bir durum.

Fırlatacağınız topun rengi hedefinizdeki topun rengiyle aynı olması gerekiyor ki topları yok edebilesiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken şey ise yukarıdan sarkan toplardan en yukarıdakilerin bağını yok ettiğinizde sarkan diğer topların tamamını yok ediyor ve daha çok puan kazanabiliyorsunuz.

3D Bubbles oyununda ayrıca yine diğer oyunlardan farklı bir özellik olarak karşımıza gelen peş peşe yok ettiğimiz toplar sürekli katlanarak puan almaya başlıyoruz fakat bir kere kaçırmamızla birlikte bu katlanmaların tamamı yok oluyor.

3D Bubbles oyunu işyerinizde zaman geçirmek için herhangi bir boşluğa sığabilecek ve ufak işleriniz çıktığında durdurduktan sonra devam edebileceğiniz türde bir oyun.

3D Bubbles Değerlendirme

Ses 83   / 100 Puan
Grafik 84   / 100 Puan
Oynanış 76   / 100 Puan

3D Bubbles Facebook ile yorum yap

3D Bubbles 3doyunlar.com ile yorum yap