salih şuan: çok süper dedi...

300: Burası Sparta

Rise Of an Empire
300: Burası Sparta

Burası Sparta Oyunu ile kısa bir zaman önce seyirci rekoru üstüne rekor kıran 300: Sparta filminin oyunu ile yeni bir imparatorluk kurma vakti gelmedimi ? !

98 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 6101 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Mayıs 22, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuawsd tuşuspace tuşuz tuşux tuşu

300: Burası Sparta Hakkında

300: Burası Sparta Oyunun Amacı

300: Burası Sparta oyunu filmin sonunda ölen kraliçenin intikamını almak için topraklarını kısa bir süre için bırakıp ve topraklarının başına en güvendiği adamı geçirerek topraklarını terk eder. Deniz yollarında ilerler.

Denizde gemisi ile ilerlerken birden hava karanlık olur kara bulutlar etrafını çevirir ve sisten hiçbir yer gözükmez. O da ne sisin arkasından düşman gemileri yaklaşır. Bu gemiler sanırım büyülü olmalıydı ki birden denizin o güzel havasını bozabildiler. İmparatorun dikkatini çeken başka bir şey daha var. O sevdiği biricik karısını Kraliçesini öldüren adamlardı bunlar.

İmparator Savaşmaya Karar verir ve askerlerini harekete geçirir ama arkasından gelen onlarca gemi yoktur sadece kendi bindiği gemisi kalmıştır. Düşman hızla yaklaşır ve imparatora saldırır imparator eğer bu düşmanı öldürürse hem karısının intikamını almış olacak hemde bu denize hakim olacak.

Yukarda anlattığımız oyunun hikayesi böyledir. Siz imparatoru oynuyacaksınız. yani oyunda imparator olucaksınız. En düşük seviyeden başlayıp en yüksek seviyelere kadar ulaşmanız pek te kolay olmuyacaktır. 3D Oyunlar  tarafından tasarlanan bu oyun siz savaş oyuu severler için tasarlanmıştır. 3D Oyunlar oyun içerisinde iyi eğlenceli dakikalar geçirmenizi diler.

300: Burası Sparta Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile yönlendirin.

Boşluk ile Ölümcül Vuruş yapın ve Z X Savunma ve vurma tuşları.

300: Burası Sparta Değerlendirme

Ses 95   / 100 Puan
Grafik 100   / 100 Puan
Oynanış 99   / 100 Puan

300: Burası Sparta Facebook ile yorum yap

300: Burası Sparta 3doyunlar.com ile yorum yap