şuan: Gonderijem dedi...

3D Buz Devri

Gauntlet Of Danger
Video Yükleniyor

3D Buz Devri oyunu, dünyanın en sevilen animasyonlarından biri olan Buz Devri filmininin oyunu. Sivridiş, Manny ve Sid buzdağının kopan bir parçasından oluşan gemi ile macera dolu yolculuk yapıyorlar.

81 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2975 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşu

3D Buz Devri Hakkında

Buz Devri seriler halinde piyasaya sürülen bir animasyon filmdir. Bu filmde tüm hayvanlara ve doğal hayata yer verilmeye çalışılmıştır.

Oyunumuz bu seriyi birebir yansıtmaktadır. Mamut, kılıç dişli kaplan ve miskin ile yeni bir maceraya atılmaya hazır olun.

Sevimli kahramanlarımız ile zorlu bir buz teknesi yolculuğuna çıkıyorsunuz. Kaptanınız ise kılıç dişli kaplan.

Buz nehrinde tehlikeli girdaplar, büyük kayalar ve parça halinde etrafta gezinen buzlar ile dolu bir yolculuk. Buz teknenizi yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Ekranın sağ alt köşesinde içecekler bulunuyor. Bu içecekleri nehir boyunca toplayarak puanları biriktirin ve diğer etaba geçin. Her etap için dört hakkınız bulunuyor.

Her hak beş defa hasar aldığınızda yanıyor. Eğer dört hakkı da bitirirseniz yolculuk sona eriyor. Zaman kısıtınız olmadığı için rahat rahat oyunu oynayabilirsiniz.

Mümkün olduğu kadar fazla içecek toplamaya çalışın ve en yüksek puanı alın. Ekranın sol üst köşesinden aldığınız puanları takip edebilirsiniz.

3D Buz Devri Değerlendirme

Ses 75   / 100 Puan
Grafik 84   / 100 Puan
Oynanış 83   / 100 Puan

3D Buz Devri Facebook ile yorum yap

3D Buz Devri 3doyunlar.com ile yorum yap