şuan: Gonderijem dedi...

Çılgın Parmak

Rebel Thumb
Çılgın Parmak

3D Çılgın parmağa yardım ederek parmağı kaçırın ve onu yönlendirin.

76 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1501 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

Çılgın Parmak Hakkında

Oyunun Amacı

3D Çılgın Parmak Oyununun Hikayesi:

Çılgın Parmak olan karakterimiz aslında gerçekten bir baş parmak ama sahibi durmadan onu oyun kumandalarında düğmeye basmak için kullanyormuş. Birgün parmağı yara olmuş ve parmağa mikrop bulaşınca parmak iyice kopma durumuna gelmiş ama parmağın sahibi hiç bakmadan oyuna dalınca parmağın acısını unutmuş ve parmakta ki mikrop hareketlenmiş. Parmağı iyice çürümesine sebep olarak parmağın ele bağlı olan eklem yerinden koparmayı başarmak üzereyken sahibi görmüş ama iş işten geçmiş parmak ele bağlı olan eklem yerinden kopup masaya düşmüş ve mikrop parmakta tekbir vücut olarak kaçmaya başlamış.

Masanın üstünde ki engeller parmağı yavaşlatmak için olsada mikrop iyice akıllanmış ve parmağı yani kendi vücudunu insan gibi yönlendirerek engelleri zıplayarak aşmaya başlamış. Ama bir sorun daha çıkmış parmağın sahibinin eli acıdığı gibi parmağın kopma yeride mikroba ve parmağa çok büyük acı veriyormuş. Bu acıda parmağın yavaşlamasına neden oluyormuş. Parmağın acısını geçirmek için 3D Oyunlar parmağın gittiği parkura aspirinler yerleştirerek parmağın acısını geçirmeye karar vermiş.

3D Çılgın Parmak Oyunumuzun hikayesi böyle şimdi ise oyunu anlatalım. Yukarda ki hikayede anlatıldığı gibi Çılgın parmak karakterimizi siz yönlendirip kaçmasını sağlayacaksınız ve parmağın içinde kendine yeni bir vücut yapmış olan mikroba yardım ediceksiniz. Biliyorum mikroba yardım etmek iyi birşey değil ama oyun içerisinde ki kurallar böyle. Parmağın sahibine yakalanmaması için Engelleri zıplayarak aşın. Parmağın acısını unutmak için ise parkurda önünüze çıkan aspirinleri alarak hızınıza hız katabilirsiniz. Oyunumuzda parmağın sahibi parmağın arkasından koşarak geliyor ve eliyke parmağı tutmaya çalışıyor. Parmağı tutmasına izin vermeyin. Aksi halde oyun biter ve başa döner. Oyunda zıplamak için farenin sol tuşunu kullanın veya yukarıya doğru ok tuşunu kullanın.

Çılgın Parmak Nasıl Oynanır ?

Farenin sol tuşu ile oynayın.

Çılgın Parmak Değerlendirme

Ses 78   / 100 Puan
Grafik 76   / 100 Puan
Oynanış 74   / 100 Puan

Çılgın Parmak Facebook ile yorum yap

Çılgın Parmak 3doyunlar.com ile yorum yap