şuan: Gonderijem dedi...

Drift Yarışı 2

Arctic Drift
Drift Yarışı 2

Drift Yarışı 2 oyunu ile buzlu ve karlı parkurda zorlu bir gidişat yaşayarak rakipleri geride bırakarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın.

96 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1580 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşux tuşu

Drift Yarışı 2 Hakkında

Oyunun Amacı

Kısa bir zaman önce filmleri çıkarak çok meşur olan drift yarışları küçük büyük demeden herkesin aklında birer iz bıraktı. Bunu duyan 3D Oyunlar ekibi yani biz size bir drift oyunu tasarladık. Bu oyunda muhteşem derecede zorlu bir parkur bulunmaktadır. Tabikide seviyeleri vardır. Bu yüzden ilk önce en kolay seviyeden başlayackasınız. Dirift yarış severler için tasarladığımız bu oyunda 3D Oyunlar oyun içerisinde zevkli dakikalar geçirmenizi diler. Oyun ile ilgili detaylar alt satırlarda mevcuttur.

Oyunda bulunan rakipler sizi geçebilmek için her türlü yolu deniyeceklerdir. Oyun ilk açılınca araba seçmeniz istenecektir. Oyunda size verdiğimiz arabalar 3 tanedir. Bu arabalar içerisinden bir tane seçmek zorundasınız. Aksi halde oyuna başlayamassınız. Seviye atladıkça yeni arabalar ve modifiye parçaları açılacaktır. Oyunda seviye atlayabilmek için karlı ve buzlu parkurda kayarak gidin ve puan alın. Yalnız kayarak giderken rakiplerinizin sizi geçmesini engelleyin.

Drift Yarışı 2 Oyunnda parkurun veya turun içine rampalar koyduk. Bu rampalar sayesinde rahatça turu tamamlayın ve rakiplerinizi geçin. Rampadan uçarak gittiğiniz zaman + puanlar alıcaksınız. Bu puanlar hem seviye atlama hemde para demektir. Bu yüzden oyunda parkur içinde koyduğumuz küçük engelleri aşmaya çalışın. Puan topladıkça yada kayarak gittikçe turbonuz  yükselecek ve turbo açarak rakiplerinizi rahatça geçebileceksiniz.

Drift Yarışı 2 Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile yönlendirin.

X tuşu ile turboyu açın.

Drift Yarışı 2 Değerlendirme

Ses 95   / 100 Puan
Grafik 95   / 100 Puan
Oynanış 97   / 100 Puan

Drift Yarışı 2 Facebook ile yorum yap

Drift Yarışı 2 3doyunlar.com ile yorum yap