şuan: Gonderijem dedi...

Ford Mustang Yarışı

Ford Mustang
Ford Mustang Yarışı

Ford Mustang arabası ile muhteşem derecede hız yaparak adeta kendinizi uçuyor hissedin.

90 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1532 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşub tuşuc tuşur tuşu

Ford Mustang Yarışı Hakkında

Oyunun Amacı

Klasik Ford Mustang model yarış arabaları ile kıyasıya bir yarış oyunu sizi bekliyor. Unity 3D alt yapısı ile hazırlanmış olan basit bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkan 3D Ford Mustang Yarışı oyununda seçtiğiniz renkteki aracınız ile yine aynı güçte arabalara sahip yapay zekaya karşı yarışacaksınız. Birden fazla yarış pistinin bulunduğu 3D yarış oyununda ayrıca turnuva özelliği de bulunuyor.

Oyun çok klasik bir tarzı yansıtıyor, standart model yarış arabaları ile basit bir yarış oyunu olmasına rağmen 3D Ford Mustang Yarışı oyunundaki oynanış kalitesi sizi kendine bağlayabilir. Görsel açıdan başarılı grafik ve efektlerle süslenmiş olan oyunda zorluk seviyenizi seçip rakiplerinizi geçmek için tam gaz ilerleyeme başlayın.

3D Ford Mustang Yarışı oyunu yüklendikten sonra oyunun giriş menüsündeki PLAY butonuna tıklayarak araç seçim aşamasına geçiş yapabilirsiniz.
Araba seçimini yapmak için oyun ekranındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklamalısınız. Beğendiğiniz modeli onaylamak için oyun ekranının alt kısmında bulunan CHOOSE yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Bir sonraki aşamada oyunun zorluk seviyesini seçeceksiniz, EASY, MEDIUM ve HARD seçeneklerinden birisini seçerek oyundaki rakiplerin zorluğunu belirleyebilirsiniz.

Son olarak karşınıza gelen CHOOSE RACE başlıklı ekrandan yarış yapacağınız haritanın seçimini yapmanız gerekecek. Harita seçimini de yine araba seçerken yaptığınız gibi oyun ekranındaki ok butonlarına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Yarışa başlamak için son adımı ise oyun ekranının altındaki START butonuna tıklayarak atabilirsiniz.

Ford Mustang Yarışı Nasıl Oynanır ?

Arabayı yön tuşları ile yönlendirin.

Ford Mustang Yarışı Değerlendirme

Ses 92   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 88   / 100 Puan

Ford Mustang Yarışı Facebook ile yorum yap

Ford Mustang Yarışı 3doyunlar.com ile yorum yap