şuan: Gonderijem dedi...

3D Futbol

Football 5s 3d
3D Futbol

3D Futbol oyunu ile zor bir maça imza atmanızın vakti sizcede gelmedi mi ?

96 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5238 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşu

3D Futbol Hakkında

Oyunun Amacı

3D Futbol Oyunu ile muheteşem bir oyun yapan 3D Oyunlar tasarım ekibi tarafından hazırlanan ve sizlere sunulan bu oyun muhteşem bir tasarımcılığın daha göstergesidir. 3D Oyunları takip ettiğiniz sürece yeni ve en kaliteli oyunları göreceğinizden emin olabilirsiniz.3D Futbol oyunu Android işletim sistemi ile çalışan telefon ve tablet bilgisayarlardan sonra şimdi de tarayıcınızda… Unity 3D Web Player ile çalışan oyun görsel açıdan başarılı özelliklere sahip olsa da oynanış açısından oyuncuya bayağı bir zorluk çektiriyor. Oyuna alışana kadar rakibinizden birkaç gol yiyebileceğiniz oyunda futbolcuları kontrol etme özelliği ne yazıkki pek başarılı değil.

Sitemizde yayınladığımız diğer futbol oyunlarında olduğu gibi farklı takım seçenekleri, futbol turnuvaları gibi özellikler içermeyen 3D Futbol oyununa 3D Oyunlar ekibi olarak görünüm grafiği düşük olmasına rağmen muhteşem derecede zor ve oyun kurallarına uygun bu oyunun puanını grafiği yüzünden kırıyoruz. Sizde bize görüşlerinizi bildirin. Facebook Sayfamızdan veya Google profilimizden ulaşabilirsiniz.

3D Futbol oyunu yüklendikten sonra giriş ekranındaki kontrol tuşlarını inceledikten sonra PLAY butonuna tıklayıp maça başlayabilirsiniz. Mavi ve kırmızı formalı iki takımdan mavi renkli olanları yönlendireceğiniz oyunda rakip takıma gol atmak için pas yapabilir veya çalım atarak ilerleyebilirsiniz. Futbolcularınıza hakim olmayı başardıktan sonra çok da zorlaşmayan oyunda rakibinizi malup etmek için en çok golü ağlarla buluşturmaya çalışın. Yön tuşları ile seçili futbolcunuzu kontrol edebileceğiniz oyunda pas vermek ve top sizde değilken futbolcu değiştirmek için Boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca rakip takımın kalesine şut çekmek için CTRL tuşuna basmanız gerekiyor. Oyunu tamamladıktan sonra maç sonucunu yorum atarak bizimle paylaşmayı unutmayın!3D Oyunlar ekibi olarak tasarladığımız Bu oyunda iyi vakit geçirmenizi dileriz.

3D Futbol Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları yani ok tuşları ile karakteri yönlendirebilirsiniz.

3D Futbol Değerlendirme

Ses 98   / 100 Puan
Grafik 98   / 100 Puan
Oynanış 92   / 100 Puan

3D Futbol Facebook ile yorum yap

3D Futbol 3doyunlar.com ile yorum yap