şuan: Gonderijem dedi...

3D Hız Canavarı

3d Hiz Canavari
3D Hız Canavarı

3D Araba Similasyonu oyunundan sonra bugüne kadar yayınladığımız en başarılı 3D Araba oyunlarından en iyisi ile karşınızdayız

88 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1745 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşub tuşuf tuşum tuşur tuşuv tuşux tuşu

3D Hız Canavarı Hakkında

Oyun Hakkında

3D Araba Similasyonu oyunundan sonra bugüne kadar yayınladığımız en başarılı 3D Araba oyunlarından en iyisi ile karşınızdayız.

X-Speed Racing orjinal ismi ile karşımıza çıkan 3D Hız Canavarları olarak adlandırdığımız Unity tabanlı muhteşem bir yarış oyunu.

Oyununun en büyük özelliklerinden birisi açık bir şekilde çok fazla yarış arabası seçeneğinin bulunması.

Oyunda Lamborghini Gallardo, Ford Mustang, Ferrari Carrera GT, Ford GT ve Nascar yarış arabası olmak üzere birçok farklı model bulunuyor.

Modellerin hepsinin aktif bir şekilde kullanıma açık olması ise diğer yarış oyunlarından daha da büyük bir beğeni toplamasına sebep olacak özelliklerden birisi.

Bildiğiniz üzere hergün en yeni oyunlar yayınlarken bunların ağırlıklı olarak Unity 3D tabanlı ve görsel özellikleri ile birlikte oynanış kalitesinin de minimum orta seviyede olmasına özen gösteriyoruz.

Oyunun oynanış olarak mükemmel bir sürüş deneyimi sergilemese de bu açığını görsel özellikleri ve neredeyse gerçek araba modellerine birebir uyarlanmış yarış arabaları ile kapatmayı başarıyor.

Oyun ayarlar kısmından grafik ayarlarınızı dilediğiniz gibi arttırabilir veya düşürebilirsiniz.

Ayrıca oyunanış seviyenizi de belirleyebileceğiniz oyunda rakiplerinizi geride bırakıp yarışı birinci olarak tamamlamak için hiç vakit kaybetmeyin.

Hemen arabanızı seçin ve yarışa başlayın.

3D Hız Canavarı Nasıl Oynanır ?

Oyun yüklendikten sonra ilk olarak yapmanız gereken oyunun giriş ekranı yani aynı zamanda araba seçim bölümünde yer alan sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak size sunulan yarış arabaları arasında bir seçim yapmalısınız.

Yedi (7) farklı yarış arabası modeli sunan oyunda seçiminizi yaptıktan sonra klavyenizde yer alan ENTER tuşuna basarak yarış yapacağınız yolu seçebilirsiniz.

Oyun ekranında açılan küçük pencerede listelenmi yarış haritalarından birisine tıklayarak ilk yarışınıza hazırlanabilirsiniz.

Yarış başladıktan sonra tam gaz ilerlemeye başladığınızda rakiplerinizin önüne geçebilmek için dikkatlice arabayı sürmelisiniz.

Oyun ekranının sol tarafında yarışta geçirdiğiniz süre, kaçıncı sırada olduğunuz ve rekor sürenizi görebilirsiniz.

Unutmadan oyununun daha önce de belirttiğimiz gibi birçok opsiyonu bulunuyor, bu opsiyonları incelemek için oyunun hangi tuşlarla oynandığın vs. gözatmalısınız.

3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı diler..

3D Hız Canavarı Değerlendirme

Ses 88   / 100 Puan
Grafik 85   / 100 Puan
Oynanış 91   / 100 Puan

3D Hız Canavarı Facebook ile yorum yap

3D Hız Canavarı 3doyunlar.com ile yorum yap