salih şuan: çok süper dedi...

3D Kamyonet

Outback Racing
3D Kamyonet

3d kamyonet oyununda garson kızın kalbini kazanabilmeniz için 3d kamyonet ile kazanmanız gereken yarışlar var.

86 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3269 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşushift sol tuşu

3D Kamyonet Hakkında

Toprak yolda tozları kaldırarak hızlı bir biçimde size söylenen adette koyun toplamalısınız.

Koyunların nerede karşınıza çıkacağı ve onları nerede alacağınız belirli değildir. Bu işlem için size verilen süre ilk etapta bir dakika otuz saniyedir.

Bu süre zarfında ekranın sol üst köşesinde gösterilen adette koyunu toplamalısınız. Yeterli sayıda koyunu topladığınızda bir üst turda yarışma hakkını elde edersiniz.

Bu gösterge dışında dikkat etmeniz gereken hiçbir gösterge bulunmamaktadır. İkinci bölümde toplamanız gereken simgeler ise boğa boynuzlarıdır.

Bu simgeleri toplayarak puan kazanmalısınız. Kazandığınız puanlarla hurda gibi görünen kamyonetinizi modifiye ederek mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

Size verilen süre bölümler ilerledikçe artmaktadır. Ancak toplayacağınız simgeleri bulmanız ise zorlaşacaktır. Bu yüzden arabaya alışmaya ve süreyi dikkatli kullanmaya özen gösterin.

Bu muhteşem oyun çölün tam ortasında gerçekleşiyor. Yolun sağ ve sol tarafında yer alan kaktüslerden bunu anlamak mümkün.

Yolda yer alan direklere çarpmamaya çalışın. Bu direklere çarptığınızda araba tamamen durur. Hızlanmanız fazlasıyla zaman alır ve sizi geriye düşürür.

3D Kamyonet Değerlendirme

Ses 83   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 85   / 100 Puan

3D Kamyonet Facebook ile yorum yap

3D Kamyonet 3doyunlar.com ile yorum yap