şuan: Gonderijem dedi...

Keskin Nişancı

Sniper Time
Keskin Nişancı

Sniper Silahı ve diğer tam otamatik silahlar ile düşmanların gizlendiği yerden ve siper aldıkları yerleri bulun ve öldürün.

74 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3382 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşushift sol tuşu

Keskin Nişancı Hakkında

Oyunun Amacı

Oyunda ki sniper silahı ile düşmanları hedef alın ve öldürün. Size arkası dönük olanlar düşmanlarınız değil silah arkdaşlarınız dır yani sizin takımınız dandır. Oyunda başlangıç için bazı silahlar vermiştik bu silahlar kariyer başlangıcınız için tasarlanmış ve oyuna eklenmiştir.

Seviye atladıkça silahlara modifikasyon yapabilirsiniz veya yeni silahlar alabilirsiniz. Oyunda muhteşem derecede çatışma ortamı vardır. Bu ortam sayesinde bir sürü para ve puan toplaya bileceksiniz. Oyunda aynı yerde 4 bakış açısı bulunmaktadır. Bakış açılarının birinci sinde sniper silah bulunmaktadır. İkincisinde otamatik sniper silah bulunmaktadır. Üçüncüsünde Sniper silah bulunmaktadır. Dördüncü bakış açısında ise otamatik taramalı silah bulunmaktadır.

Oyunda ki grafik ve tasarım muhteşemliği sizi büyüleyecektir. Oyunun Amacı Akşam veya sabah gün değişikliğiyle düşmanları görmeniz daha zor olacağı için  gün değişiklikleri seviye olarak yaptık. 3D Oyunlar Keskin Nişancı Oyunu İle Muheteşem bİr tasarıma daha imza atmıştır.

Keskin Nişancı Nasıl Oynanır ?

Fare ile yönlendirebilirsiniz ve tüm kontrolü yapabilirsiniz.

Keskin Nişancı Değerlendirme

Ses 67   / 100 Puan
Grafik 72   / 100 Puan
Oynanış 81   / 100 Puan

Keskin Nişancı Facebook ile yorum yap

Keskin Nişancı 3doyunlar.com ile yorum yap