şuan: Gonderijem dedi...

3D Kick Boks

Kickboxing
Video Yükleniyor

Süper bir 3d oyun olan kick boks oyununu X ile tekme Z ile yumruk ve Space ile süper hareketi yaparak oynayabilirsiniz.

48 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5725 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

c tuşuz tuşux tuşu

3D Kick Boks Hakkında

Özellikle Kick Boks tutkunlarına gayet uygun çok güzel ve bir o kadarda kaliteli bir  oyun. Oyuna başlarken dövüşçümücü belirliyoruz ve rakiplerimizle tek tek mücadele etmeye başlıyoruz.Tek  amacımız  tüm raiplerimizi yenmek ve en iyi Kick Boksçu olduğumuzu gösterebilmek.

Oldukça heyecanlı ve zorlayıcı bir oyun olduğunu düşünüyorum.En iyi dövüşçü olabilmek için hırs yapmak oyuna ayrı bir keyif katıyor bence.Ben en iyi olamadım henüz ama defalarca oynayarak bunu başaracağım.Sizede şiddetle tavsiye ediyor ve şimdiden iyi eğlenceler diyorum.

3D Kick Boks Nasıl Oynanır ?

Oyun yüklendikten ve ilk sayfa karşımıza geldikten sonra  ‘PLAY’  tuşuna basıyoruz. Karşımıza gelen ekranda 4 adet kick boksçu bulunmaktadır.Bunlar: PATROIT, WARRIOR, DRAGON, GIPSY. Herhangi bir tanesini seçerek rakibimizi n kim olduğunu görüyoruz ve tekrar ‘PLAY‘ yazısına tıklayarak dövüşümüze başlıyoruz.

Oyunumuz yön tuşları kullanarak oynanıyor. Yukarı tuşu dövüşçümüzü zıplatmaya yarıyor. ‘X‘ tuşu yumruk atmaya , ‘C‘ tuşu ise tekme atmaya yarıyor.

Yön tuşları ve ‘X‘, ‘Z‘ tuşlarını birlikte kullandığımızda çeşitli hareketler yapabiliyoruz. Combo‘muz dolduğunda oyuncumuzun üstünde ışık belirdiği zaman özel hareket yapmak için ‘Space‘ (boşluk) tuşunu kullanabiliriz.

3D Kick Boks Değerlendirme

Ses 56   / 100 Puan
Grafik 33   / 100 Puan
Oynanış 54   / 100 Puan

3D Kick Boks Facebook ile yorum yap

3D Kick Boks 3doyunlar.com ile yorum yap