şuan: Gonderijem dedi...

Lav Evi

Lava Floor
Lav Evi

Lav Evi oyunu ile yerin lav olduğu bir odada ayaklarınızın yanma korkusu ile gezmenin ve muhteşem bir maceraya atılmanın heyecanını yaşayın.

81 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2027 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

awsd tuşuspace tuşu

Lav Evi Hakkında

Oyunun Amacı
Oyunu açın ve başlatın. Oyunda yer katmanı lav dolu olan bir evin içinde başlayacaksınız. Oyun kuralları basit yere basarsanız ölürsünüz. Ama bir durum daha var ki odanın lav dolu olması ile birlikte eşyelar lavın içine gömülmektedir. Yani Bu yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Yapmanız gereken eşyaların üzerinden zıplayarak kapıya ulaşıp evden çıkmak . Bu kadar basit gibi görünsede aslında çok zor bir oyun olucak. 3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı ve eğlenceli vakit geçirmenizi diler.

Lav Evi Nasıl Oynanır ?

Oyunda ki karakteri doğru zamanda ve doğru tuşlarla yönlendirirseniz çok büyük zaman ve puan kazanabilirsiniz. Zaten yanlış tuşla yönlendirme sonucu karakter lavın içine düşerek ölür. Oyunda ki yönlendirme tuşları W A S D tuşlarıdır. Bu tuşlar ile karakteri sağa , sola , ileri , geri yönlendirme yapabilirsiniz. Bir diğer önemli tuş ise Boşluk tuşudur. Boşluk tuşunun önemliliği sizi bir diğer eşyaya atlatarak kapıdan dışarı çıkarmaya yarar. Ama unutmayın doğru tuşu doğru zamanda kullanmalısınız.

Lav Evi Değerlendirme

Ses 78   / 100 Puan
Grafik 87   / 100 Puan
Oynanış 78   / 100 Puan

Lav Evi Facebook ile yorum yap

Lav Evi 3doyunlar.com ile yorum yap