şuan: Gonderijem dedi...

3D Maymun Avı

Call Of Monkey
3D Maymun Avı

3D maymun avı oyunu ile üzerinize gelen çılgın maymunları tek tek avlayın ve ormanınızı koruyun. Online oynama seçeneği ile de arkadaşlarınız ile bir savaş ekibi oluşturabilirsiniz. Oyunda farklı silahları kazanabilir ve oyun içindeki araçları kullanabilirsiniz.

86 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2505 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşui tuşuo tuşu

3D Maymun Avı Hakkında

Özellikle aksiyon oyunu meraklıları için yayınladığımız 3D maymun avı oyununda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor. Oyunu oynarken hedeflerinizi iyi takip etmeli ve Mouse hâkimiyetinizi üst düzeyde tutmalısınız.

Oyuna başlarken tek kişilik ya da çok kişilik oyun seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Oyunu tek kişi oynamak istiyorsanız “Single Player” seçeneğine tıklamalısınız. Sonrasında karşınıza gelen ekrandan New seçeneğini işaretleyerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Oyuna başladığınızda size sürekli misyon tanımlayacak ve her görevi tamamladığınızda bir sonraki göreve geçmenizi isteyecektir. Mission 1 kısmında “OK” butonuna basarak ilk görevi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Oyuna başladığınızda Mouse hassasiyetinin yüksek olduğunu fark edeceksiniz, bu sebeple fareyi oynatırken çok aceleci davranmamanızda fayda var. Siz büyük maymunları öldürmeye çalışırken, küçük maymunlar da size saldırıyor olacak.

Olabildiğince hareketli olmalı ve büyük maymunları öldürmeye çalışmalısınız. Bir yandan da size saldıran maymunları öldürerek saldırıları engellemeyi unutmayın. Fakat zamanla elinizdeki silahın yeterli olmadığını fark edeceksiniz, etrafınıza iyice baktığınızda kullanabileceğiniz yeni silahların olduğunu görebilirsiniz. Silah değiştirerek daha etkili ve daha isabetli atışlar yapabilirsiniz.

Hacimsel olarak daha büyük ve daha gelişmiş silahlar aldıkça fare hassasiyetinden kaynaklanan sıkıntıların ve kaymaların azaldığını görebilirsiniz.

 

3D Maymun Avı Nasıl Oynanır ?

Oyunu yön tuşlarını kullanarak kahramanınızı yöneterek oynamalısınız. Ateş etmek için Mouse tuşunu kullanabilirsiniz.

Silahınızı değiştirmek için I tuşunu kullanabilirsiniz. Yolla bulduğunuz araçları kullanmak için de O butonu ile araca binebilirsiniz.

3D Maymun Avı Değerlendirme

Ses 92   / 100 Puan
Grafik 78   / 100 Puan
Oynanış 87   / 100 Puan

3D Maymun Avı Facebook ile yorum yap

3D Maymun Avı 3doyunlar.com ile yorum yap