şuan: Gonderijem dedi...

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya

Minecraft 3D
3D Minecraft:Yaratıcı Dünya

3D Minecraft oyunları boş bir kum havuzunun içine koyulmuş yaratıcı ve yapıcı zakanın hünerlerini ve becerilerini sergiler ve amacı olmayan bir oyundur.

59 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3926 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşuawsd tuşu

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya Hakkında

Oyunun Amacı

3D Mİnecraft : Yaratıcı Dünya oyunu aslında klasik bir minecraft oyunudur. 3D Oyunlar tasarım ve yayım ekibi tarafından güncellenen minecraft oyun kategorisine tasarımında ve oyunda biraz değişiklik yaparak minecraft oyunun son versiyonu olan 3D Mİnecraft: Yaratıcı dünya oyununu siz minecraft oyun severlere sunuyoruz. Oyunda biraz kurallardan bahsedelim. Oyunda yine sizi görünümü ve görüntüsü olmayan bir dünyanın içine bırakıyoruz. Bu dünyada yine güzel tasarlamalar yapmanızı istiyoruz fakat bu sefer tehlikelerle dolu bir dünyanın içerisindesiniz. Denizlerinde ve göllerinde tehlikeli hayvanlar var. Örneğin köpek balığı gibi. Dışarıda yani karada da tehlikeli hayvanlar var örneğin domuzlar ve kurtlar gbi. Elinizde ki tek silahınız olan balta ile bunlardan koruna bilirsiniz. Oyunda kitap okumalısınız. Yani karaktere okutmalısınız. Aksi halde karakter ne yapacağını bilemez ve bu dünyanın içinde boş bir şekilde dolaşırsınız. Oyunu açmak ve başlatmak için yukarıda ki hemen oyna butonuna basın ve oyun penceresine gidin.Gelen pencerede 3D Oyunlar yükleme logsunu görüceksiniz. Oyunun yüklnemesini bekleyin.Oyun yüklendikten sonra ki adımda pencerede Play butonuna denk geliceksiniz.

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya Nasıl Oynanır ?

Play butonuna basın. Oyunu oynadıktan sonra çıkarken kaydedin. Aksi halde oyun en son oynadığınız yerden başlamaz ve ilk baştan başlıyacaktır. Oyunu oynamak için ise W A S Dtuşları ile farenizin sol tuşu ve sağ tuşlarını kullanın.

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya Değerlendirme

Ses 66   / 100 Puan
Grafik 60   / 100 Puan
Oynanış 51   / 100 Puan

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya Facebook ile yorum yap

3D Minecraft:Yaratıcı Dünya 3doyunlar.com ile yorum yap