şuan: Gonderijem dedi...

Miocraft

Miocraft
Miocraft

Miocraft oyununda hayal gücünüzü serbest bırakın ve oyunda muhteşem eserler yapmaya başlayın.

90 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1735 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşuawsd tuşuspace tuşushift sol tuşu

Miocraft Hakkında

Oyunun Amacı

  Miocraft oyunu yine bir Minecraft oyunudur. Bu oyun içerisinde muhteşem derecede Minecraft pratiği yapabilirsiniz. Oyunda bulunan blogları kazma ile parçalayarak oraya istediğinizi yapabilirsiniz. Bu  Miocraft oyunun Minecraft oyunundan farkları çok ama benzerliği de çok örneğin grafik açısından çok benzer ve bu yüzden ün salmış bir oyundur. Oyunda ki diğer farklılıklar: Sınırlı bir dünya içerisindesiniz.
Minecraft oyununda yerin altına doğru kazarak gittiğiniz zaman dünyanın içinden geçip diğer ucuna ulaşırsınız. Bu oyunda ise yerin altına doğru kazarak gittiğiniz zaman belirli bir sayıda blog parçaladıktan sonra dibe ulaşıyorsunuz ve orda kalıyorsunuz. Geri yukarı çıkmak zorundasınız. Oyundan çıktıktan sonra en son kaldığınız yerden başlamak istiyorsanız çıkmadan önce en altta sağda kase t simgesi  var ona tıklayın ve oyunu kaydedin.
Karakterin acıkma ve yorulma gibi bir olayı yok .Gece gündüz olayı da yok. Miocraft oyunu Minecraft oynuyacaklar için bence alıştırma olabilir. Minecraft Oynamak isteyenler Miocrafta  bir göz atsınlar.Sizin için tasarladığımız bu oyunda muhteşem derecede bir zeka geliştirici bulunmaktadır. Oyuna başladığınızda hayal gücünüzü serbest bırakın ve kafanızda ki hayal gücünüzün yaptığı resmi Miocraft oyununda hayata geçirin. Miocraft oyunu sizin hayal gücünüze kalmış bir şeydir. Oyunda ki blogları kırdığınız zaman içinden kutucuk çıkacaktır o kutucukları toplayın çünkü o kutucuklar tekrar blog yapabilmeniz için çıkarlar. Eğer onları toplamazsanız blog inşaatında spatula da olan bloğa kadar yapabilirsiniz.

Miocraft Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile karakteri yönlendirin

Boşluk tuşu ile zıplayın.

Fare nin sol  tuşu ile kazma vurun.

Miocraft Değerlendirme

Ses 85   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 93   / 100 Puan

Miocraft Facebook ile yorum yap

Miocraft 3doyunlar.com ile yorum yap