şuan: Gonderijem dedi...

3D Moto Ralli

Pick Your Racer
3D Moto Ralli

3D Moto Ralli ile muhteşem derecede bir hız kuşağına şahid olamanın tadını çıkarın.

93 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3345 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşua tuşud tuşu

3D Moto Ralli Hakkında

Oyunun Amacı

Tüm motor tutkunlarının bir araya geldiği muhteşem bir motor yarışı oyununda birçok farklı yarış pisti ve yarış motoru türü mevcut. 3D Motor Yarışı oyununda hem Amerikan Chopper model yarış motorları hem de Racing tarzındaki yarış motorları bulunuyor. Basit bir arayüze sahip olan oyunun grafiksel açıdan çok muhteşem olduğu söylenemez. Oynanış açısından da basitçe geliştirilmiş oyunda istediğiniz motor türünü ve motorcuyu seçip yarışa başlayabilirsiniz.

Yarış esnasında sizi bekleyen keskin virajların yanında zorlu rakiplerin de sizi yavaşlatma çabaları oyunda bitiş çizgisine en önce gitmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. 3D Motor Yarışı oyununda en kısa zamanda yarışları tamamlayabilmek için daha önceki hiçbir motor yarışında olmayan bir özellik olan el frenini kullanabilirsiniz.

3D Motor Yarışı oyunu yüklendikten sonra karşınıza gelen oyunun ana menüsündeki seçeneklerden PLAY butonuna tıklayarak motor ve motorcu seçimi yapabileceğiniz aşamaya geçeceksiniz.

NEXT butonuna tıklayarak motorlar arasında geçiş yapabilirsiniz ardından seçtiğiniz motor ile yarışa başlamak için CONTINUE butonuna tıklamanız gerekiyor. Motor seçiminin ardından yarış pisti seçimini yapmanız gerekiyor son olarak RACE butonuna tıklayıp yarışa başlayabilirsiniz. Oyunda motoru kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyun ekranının sağ üst kısmında motorun hızını ve geçen süreyi görebilirsiniz. Ayrıca sol üstte de yarıştaki pozisyonunuz ve tur sayısını takip edebilirsiniz.

3D Moto Ralli Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları  ile yönlendirin.

3D Moto Ralli Değerlendirme

Ses 93   / 100 Puan
Grafik 92   / 100 Puan
Oynanış 94   / 100 Puan

3D Moto Ralli Facebook ile yorum yap

3D Moto Ralli 3doyunlar.com ile yorum yap