salih şuan: çok süper dedi...

3D Ninja

Ninja Slash
Video Yükleniyor

3d ninja oyunu, ninjanın hareketleri çok gerçekci, kötü adamların hepsini doğduklarına pişman edin. Oyunda tam ekran seçeneği de bulunmaktadır.

65 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3592 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuspace tuşuc tuşuz tuşux tuşu

3D Ninja Hakkında

Oyun gittikçe zorlaşan birçok etaptan oluşuyor. Her etap ayrı bir görev ve bu görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Sizin için mücadele edecek ninjanızı oyunun başında 3 farklı ninja arasından seçebilirsiniz. Sonra maceraya atılıp marifetlerinizi gösterin.

3D Ninja Nasıl Oynanır ?

Oyun yön tuşları ile oynanıyor. Ninjanızın eğilmesini sağa sola yürümesini ve yukarı bakmasını bu tuşlar ile sağlıyorsunuz. Space tuşu ile ninja zıplıyor.

Etap başladıktan sonra görevi tamamlayana kadar birçok engelle karşılaşıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi çeteler. Görev boyunca yolunuza çıkıp size saldırıyorlar.

‘‘Z’’ tuşu ile size saldıran düşmanlara siz de saldırabilirsiniz. Yolda aldığınız silahları kullanmak için ‘‘C’’ tuşuna basıp elinizdeki silahı değiştirebilirsiniz.

Düşman sizden önce saldırırsa ‘‘X’’ tuşu ile savunma yapabilirsiniz. Başlangıçta 5 canınız var ve her can için belirli enerjiniz mevcut.

Ekranın sol üst köşesinden bu canları ve enerjinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca sağ alt köşede saldırı anında düşmanlara karşı kullanacağınız silah gösterilmektedir.

Oyunda dikkat etmeniz bir husus ise iki bina arasında tırmanmak. Z şeklinde çapraz ve yukarı doğru tırmanmanız gerekiyor ve düşerseniz bir canınız gidiyor.

3D Ninja Değerlendirme

Ses 58   / 100 Puan
Grafik 66   / 100 Puan
Oynanış 71   / 100 Puan

3D Ninja Facebook ile yorum yap

3D Ninja 3doyunlar.com ile yorum yap