şuan: Gonderijem dedi...

3D Online Basketbol

3D Online Basketbol
Video Yükleniyor

3D online basketbol oyunu ile sevdiğin Nba takımını seç ve arkadaşınla ya da bilgisayarla eğlenceli nba maçına başla.

76 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 4836 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşuz tuşux tuşu

3D Online Basketbol Hakkında

Dünyanın en sevilen ve izlenen basket maçı hiç şüphesiz ki NBA maçlarıdır. Bu oyunda NBA maçlarını çok seven ve iyi bir NBA takımı taraftarı olanlar için tasarlanmış 3D online basketbol oyunudur.

NBA maçlarının gösterişli smaçları ve hareketlerinin hepsi bu oyunda yer alıyor. Aynı zamanda bizim için görsel bir şölen olan blokları da oyunda yapabilirsiniz.

NBA basketbolunda yer alan bütün basket takımları da seçenekleriniz arasına eklenmiştir. Tuttuğunuz takımı seçerek yenilmezliğinizi ilan edebilirsiniz.

3D Online Basketbol Nasıl Oynanır ?

Oyuna başladığınız da karşınıza 2 farklı seçenek sunulacak VS. Computer seçeneği ile bilgisayara karşı mücade edeceksiniz.

VS. PLAYER seçeneği ile bir arkadaşınızla birlikte ya da sizin gibi başka bir basket oyunu seven ile mücadele edebilirsin.

ONLİNE oynamak için VS. PLAYERi seçtikten sonra takım seçme menüsü önünüze gelecek. Fakat eğer ki sizin gibi bir kişi daha karşınıza geldiyse oyuna başlayabilirsiniz.

Fakat oyun oldukça popüler olduğu için bir kaç denemeye basketbol oyunu arkadaşınızı bulabilirsiniz. Karşınıza da bir oyuncu geldiği zaman oyunda takımınızı seçin ve  READY butonunu onaylayın ve keyif dolu maça başlayın.

Oyunda 3 farklı basket salonu bulunuyor. Gerçek bir NBA salonu, sokak basketi için hazırlanmış bir saha ya da sahilde bir saha da maçınızı yapabilirsiniz.

Atak yaparken BOŞLUK tuşu basket atmak için, savunmada ise blok yapmak için kullanabilirsiniz. X tuşu ise savunma esnasında oyuncu değiştirmek içinken, atak yaparken de spin atarak oyuncuyu şaşırtmak için kullanabilirsiniz.

Z tuşu savunma yapmak en çok kullanacağınız butondur. Çünkü oyunda top çalmak için kullanırsınız ve NBA maçı için top çalmak önemli bir istatistikdir. Z tuşunu atak yaparken de pas için kullanabilirsiniz.

3D Online Basketbol Değerlendirme

Ses 75   / 100 Puan
Grafik 67   / 100 Puan
Oynanış 86   / 100 Puan

3D Online Basketbol Facebook ile yorum yap

3D Online Basketbol 3doyunlar.com ile yorum yap