salih şuan: çok süper dedi...

3D Online Bilardo

8 Ball Pool
Video Yükleniyor

3D online bilardo oyunu, tüm dünyadan binlerce rakibe karşı online olarak 8 top bilardo oynamaya hazır mısınız? "Play A Guest" butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan rakibinize karşı oynayın.

99 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 7313 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
mouse tuşu

3D Online Bilardo Hakkında

Amerikan Bilardo topların deliklere sokulması ile oynanan bilardo türüdür. İlk atışta hangi tür topu deliğe sokarsanız o toplar sizin olur ve onlarla devam ederiniz.

Vuruş yapmak için ilk önce “Yön Tuşları” ile topa istekayı hizalayın. Ardından “Boşluk Tuşu” ile topa vuracağınız sertliği belirleyin. Topların hepsini bu yöntemle deliğe sokmalısınız.

Ancak Siyah top bütün toplardan sonra deliğe girmelidir. Beyaz top ise kesinlikle deliğe girmemelidir. Bunlar Amerikan Bilardo”nun temel iki kuralıdır.

İlk bölümde yer alan topların hepsini deliklere soktuğunuzda ikinci bölüme geçmeye hak kazanırsınız. İkinci bölüm ilk bölüme göre biraz daha zordur.

Çünkü ikinci bölümde topun nereye gideceğini gösteren izler yok olur. Topa vurduğunuzda nereye gideceğini kafanızda hesaplayıp ona göre vuruş yapmanız gerekir.

İlk bölümde topun gideceği yer belli olduğu için oyunu rahatlıkla bitirirsiniz. Ancak ikinci bölümde topun gideceği yer belli değildir ve süre kısıtı vardır.

Belli bir sürede tüm topların deliklere girmiş olması gerekir.

 

3D Online Bilardo Değerlendirme

Ses 100   / 100 Puan
Grafik 97   / 100 Puan
Oynanış 98   / 100 Puan

3D Online Bilardo Facebook ile yorum yap

3D Online Bilardo 3doyunlar.com ile yorum yap