şuan: Gonderijem dedi...

3D Özel Operasyon

Sharp Trigger
3D Özel Operasyon

3D Özel Operasyon oyunu ile komutanın verdiği özel operasyon emrini uygulamaya çalışın.

93 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 4122 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Mayıs 26, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşuspace tuşue tuşuq tuşus tuşuw tuşu

3D Özel Operasyon Hakkında

3D Özel Operasyon Oyunun Amacı

3D Özel Operasyon oyunu ile yeni ve muhteşem grafik görünümüyle sizleri büyüleyecek bir oyuna imzasını atan 3D Oyunlar web sitesi sizlere 3D Özel Operasyon oyununu sunuyor. Oyunu açın ve başatın. Oyunu nasıl başlatıcağımızdan biraz bahsedelim. Yukarıda ki oyun resminin üzerinde bulunan Hemen Oyna butonuna tıklayın. Oyunumuz Flash player olduğu için yüklenmesinde sıkıntı çekmiyeceksinizdir. Oyun ekranı açıldığında Click Tu Be Contineu tuşuna tıklayın. Gelen ekranda Start Game butonuna tıklayın. Operasyon başlasın. Özel Operasyona giderken helikopterden con düşman sağasında ki düşmanlara bağırır ve küfür eder. Bunu duyan düşmanlar helikoptere bir roket atarak helikopteri düşürürler. Sizle beraber üç kişi sağ kalır.
Düşman sağasına düşersiniz ama düşmanlar sizin yaşadığınızdan haberleri yoktur. Bu yüzden üzerinizden silahları bile toplamazlar. Uyandığınız da önünüzde iki düşman olucak. Çatışmaya girdiklerinden sizi farketmiyeceklerdir. Hemen onları öldürün ve ordan dışarı çıkın. Özel operasyonu bu sayede başlatın.

3D Özel Operasyon Nasıl Oynanır ?

Oyunu oynmak için Q  tuşu ile silah değiştirin , W tuşu ile dürbün açın S tuşu ile Dürbün kapayın Boşluk tuşu ile jarjör değiştirin. E tuşu ile düşmanı tutun ve bıçak vurun. 3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı diler. Oy vermeyi unutmayınız.

3D Özel Operasyon Değerlendirme

Ses 90   / 100 Puan
Grafik 94   / 100 Puan
Oynanış 93   / 100 Puan

3D Özel Operasyon Facebook ile yorum yap

3D Özel Operasyon 3doyunlar.com ile yorum yap