şuan: Gonderijem dedi...

3D Özel Ajan

Sealth Hunter 2
Video Yükleniyor

3D özel ajan oyunu ile size verilmiş gizli görevi yerine getirmek için ajan bilginizi uygulamanız ve bir sonraki göreve geçmelisiniz.

74 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 8679 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

awsd tuşuspace tuşushift sol tuşu

3D Özel Ajan Hakkında

Sizde aksiyon dolu bir gizli görev oyunu oynamayı düşünüyorsanız sizin için eklemiş olduğumuz 3D özel ajan oyununu oynamalısınız.

Grafik ve kurgu bakımından oldukça başarılı olduğu ilk etapta anlaşılan bu oyunda temel amaç verilen görevleri askerlere ve kameralara yakalanmadan tamamlamaktır.

Önemli olan diğer görevi ise askerin arkasındayken bastığınızda askeri sessiz şekilde öldürmektedir. Böylelikle yolunuzda daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Oyuna başlarken START butonu ile ana menüye gelebilirsiniz. Ana menü üzerinden SETTINGS butonu ile oyun için gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz.

Oyunun farklı 21 görevi bulunuyor. Zorluk seviyesi de böyle artık göstermektedir. Oyunda ilerledikçe farklı görevler ve farklı durumlarla karşılaşacaksınız.

Bu sır dolu gizli görevleri sizde yapmak isterseniz oyunu oynamaya acele edin.

3D Özel Ajan Nasıl Oynanır ?

Oyunda kullanmanız gereken birkaç özel tuş vardır. Bu tuşlardan birisi SHIFT tuşudur. Oyuna başladığınız da SHIFT tuşunu kullanırsanız karakteriniz sessiz ve yavaş yürüyecektir.

Askerlere bu saye de sesiniz de gitmeyecektir. Diğer bir tuş ise BOŞLUK tuşudur. Bu tuş ile iki işlemi yapabilirsiniz. İlki duvara vurarak ses çıkarıp askerin dikkatini dağıtmak ve tuzağınıza çekmektir.

3D Özel Ajan Değerlendirme

Ses 80   / 100 Puan
Grafik 69   / 100 Puan
Oynanış 73   / 100 Puan

3D Özel Ajan Facebook ile yorum yap

3D Özel Ajan 3doyunlar.com ile yorum yap