şuan: Gonderijem dedi...

3D Regular Show Yarışı

Formula Cartoon All Stars
3D Regular Show Yarışı

3D Regular Show (Sürekli Dizi) çizgi filmi yarış oyununu sizler için tasarladık ve siz çizgi film oyunu severleri bilgisayarın başına kilitleyecek bir oyun hazırlamış bulunuyoruz.

95 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2014 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşuspace tuşu

3D Regular Show Yarışı Hakkında

Oyunun Amacı

Cartoon Network kanalında oynayan Regular Show yani sürekli dizi çizgi filminde ki rakun karakter olan Reengby i kullanarak 3D Regular Show Yarışı oyununu tasarladık ve sizlere sunduk.

Sadece Regular Show karakterleri diğil Cartoon Network ta olan bütün çizgi film karakterleri oyunumuzda mevcuttur. Ben 10 gibi daha birçok karakter ile yarışıcaksınız. Cartoon Network çizgi filimde çığır açan bir kanla olduğundan dolayı 3D Oyunlar sitesi bunu fark etti ve Cartoon Network Kanalından bazı çizgi filmleri alarak oyununu tasarladı ve çizgi film oyunları severlere sundu.

Oyun açılınca ready butonuna basarak ilerleyin ve oyunun başlamasını bekleyin . Beklediğiniz sayfada oyun hakkında bilgi verecektir ama ingilizce yazıyor olucak. Yavaşladığınızı düşündüğünüz taktirde nitroyu açarak hızlanın ve hzınıza hız katın . 3D Oyunlar 3D Regular Show Yarışı oyununda eğlenceli vkit geçirmenizi diler.

3D Regular Show Yarışı Nasıl Oynanır ?

Oyun ekranında ki Hemen Oyna butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.. Oyun açılınca Ready butonuna tıklayarak yarışı başlatabilirsiniz.

Farenin sol tuşu ile tüm kontrolleri sağlayın.

3D Regular Show Yarışı Değerlendirme

Ses 87   / 100 Puan
Grafik 97   / 100 Puan
Oynanış 99   / 100 Puan

3D Regular Show Yarışı Facebook ile yorum yap

3D Regular Show Yarışı 3doyunlar.com ile yorum yap