salih şuan: çok süper dedi...

3D Süper Kavga

Alley Fight
Video Yükleniyor

3d süper bir dövüş oyunu, 3 boyutlu dövüş oyunlarından en güzellerinden bir tanesi. Z X ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

90 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3484 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuz tuşux tuşu

3D Süper Kavga Hakkında

D Süper Kavga, dövüş oyunlarımızın arasında bulunan bazı oyunlarımızla aynı özellikleri taşısa da diğerleri kadar kolay olmayan, sizleri zorlayabilecek nitelikte bir oyun.

3D Süper Kavga oyununu oynarken özellikle medium seviyesindeki rakibimiz oldukça sizleri zorlayacağından emin olabilirsiniz.Oyunumuz 3d oyunlar grafiklerine sahip bir oyun.

3D Süper Kavga Nasıl Oynanır ?

Kavga ettiğimiz esnada karşımızdaki rakibe yaptığımız darbeye göre rakibimiz sağa veya sola doğru hareket etmesiyle birlikte 3 boyutlu bir oyun olmasından dolayı kamera açımızda hemen yer değiştiriyor ve görüş açımız normale dönüyor.3d_super_kavga

Bir başka güzel özelliği ise yön tuşları ve vuruş tuşlarını kullanırken kendiliğinden Combo vuruşları yapabilme özelliğine sahip.

3D Süper Kavga oyununda öncelikle Easy modunu yani kolay modu geçmemizin ardından yeniden oyuna başlayarak medium modu açılıyor.

Medium rakibimiz bir bayan ama bizden daha iyi dövüştüğüne emin olabilirsiniz.

Medium seviyesini geçmekte biraz zorlanabilirsiniz. Daha sonradan açılacak hard modunda ise şişman bir rakip bizleri bekliyor.

Bu rakibimiz ise önce size avans verecek sonra tek bir darbe bile kendisine vurmayabilirsiniz. Çok dikkatli olmalısınız.

3D Süper Kavga Değerlendirme

Ses 89   / 100 Puan
Grafik 87   / 100 Puan
Oynanış 93   / 100 Puan

3D Süper Kavga Facebook ile yorum yap

3D Süper Kavga 3doyunlar.com ile yorum yap