şuan: Gonderijem dedi...

3D Tren Oyunu

Rail Rush
Video Yükleniyor

Görsel ve oyun oynama şekli açısından 3D Tren oyunu kategorinin en iyilerinden biri olan oyunu keyifli bir şekilde oynayacaksınız.

99 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5303 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşua tuşud tuşu

3D Tren Oyunu Hakkında

Oyunun Amacı:
Oyunda bol bol atın toplamalısınız , süpriz yumurtalar , mücevherler ve yakutları da almayı ihmal etmeyin, kazanılan altınlar ile yeni şoför ve yeni ekipmanlar alarak oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.

Oyunu hangi düğmeler ile oynarım:
Yön tuşlarını şu şekilde kullanıyoruz sağ sol ile raylar arasında sağlı sollu geçiş yapmak için , ileri düğmesiyle engellerden zıplıyoruz geri düğmesi ile eğiliyoruz.
A düğmesi ile soldaki altınları alıyoruz , D düğmesi ile sağdaki altınları alıyoruz, SPACE ile ödüllerimizi aktif edebiliriz.

Oyun ipuçları:
Oyunda dikkat  edilmesi gereken noktalarıdan biride A ile soldaki altınları alıyoruz yön tuşlarından sol düğme ile de sol daki raya geçiyoruz bu kavramlar oyun hızlandığında karışabiliyor alışmak lazım zamanla. Aynı şey sağ düğmesi ve D düğmesi için geçerlidir.

3D Tren Oyunun Değerlendirilmesi:
Oyunu grafik ve seslendirme açısından değelerdirdiğimizde 10 üzerinden 7.5 puanı hakettiğini düşünüyoruz, Oynanma şekli açısından bazı düğmeleri oyun başında karıştırabiliyorsunuz ama zamanla alışınca oyun daha zevkli bir hale geliyor.

3D Tren Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oyunu oynamak için facebook veya başka bir site kullanıcısı ile giriş yapmanıza gerek yok. Play butonuna basıp direkt oyna başlayabilirsiniz.

3D Tren Oyunu Değerlendirme

Ses 100   / 100 Puan
Grafik 100   / 100 Puan
Oynanış 95   / 100 Puan

3D Tren Oyunu Facebook ile yorum yap

3D Tren Oyunu 3doyunlar.com ile yorum yap